Kazalı Araç Almak

Ahmet Can07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 1.3 multijet albea sahibiyim. Araç değiştirmeyi düşünüyorum. Kazalı bir araç almayı düşünüyorum. Baktığım iki tane araba var. Bu arabalar ve kazalı araba almak hakkında bilgisi olanların fikrini bekliyorum.
İlan No:604798797
İlan No:606944116

Son düzenleme:
Can yerine patlıcan taşıyorsanız kazalı araçlara yönelebilirsiniz :)

Değerlendirecek olursak 1. araç direk pert. - 2. araç ise kaportayı hallederim, airbagleri takıp binerim mantığındaysanız mekanik aksamına bakılıp alınabilir.

Can yerine patlıcan taşıyorsanız kazalı araçlara yönelebilirsiniz :)

Değerlendirecek olursak 1. araç direk pert. - 2. araç ise kaportayı hallederim, airbagleri takıp binerim mantığındaysanız mekanik aksamına bakılıp alınabilir.
Haklısınız ama bu piyasada temizini almaya durumum yok. 2.araçta ağır hasar kayıtlı ama banada daha mantıklı geliyor. Uzun süre bineceğim için arabayı temiz toplarım.

Haklısınız ama bu piyasada temizini almaya durumum yok. 2.araçta ağır hasar kayıtlı ama banada daha mantıklı geliyor. Uzun süre bineceğim için arabayı temiz toplarım.
Beklentinizi kısıp daha düşük modelli veya daha düşük donanım paketine sahip araçlara yönelmelisiniz. Piyasası canlı Renault Clio, Symbol, Fluence - Citroen C-Elysee modellerine yönelebilirsiniz. Kiralama firmaları örneğin; (Fleetcorp) iflas bayrağını çektiği için uygun fiyata servisli, bakımlı araçlar bulabilirsiniz.

Beklentinizi kısıp daha düşük modelli veya daha düşük donanım paketine sahip araçlara yönelmelisiniz. Piyasası canlı Renault Clio, Symbol, Fluence - Citroen C-Elysee modellerine yönelebilirsiniz. Kiralama firmaları örneğin; (Fleetcorp) iflas bayrağını çektiği için uygun fiyata servisli, bakımlı araçlar bulabilirsiniz.
Söylediğiniz araçlar fluence hariç albea ile aynı segment olduğu için degiştirmeye değer olduğunu düşünmüyorum. Araba ile uğraşmayı sevdiğim için böyle bir araç düşündüm. Focus candır.

Söylediğiniz araçlar fluence hariç albea ile aynı segment olduğu için degiştirmeye değer olduğunu düşünmüyorum. Araba ile uğraşmayı sevdiğim için böyle bir araç düşündüm. Focus candır.
Ağır kazalı araç almak ne kadar doğru olur ? 2012 model yerine 2008-2009 model araç bakın derim ama siz niyetine girmişsiniz hayırlısı olsun hakkınızda. Ne desek boş :)

Kazalı araç aynı yerden bir darbe yerse kağıt gibi yamulur ve yırtılır. Örneğin: 100 km/h hızla giderken kafa kafaya seçtiğiniz araçla çarpışırsanız büyük ihtimal motoru kucağınıza alırsınız duruma göre felç gibi ciddi sağlık sorunu yaşarsınız. Kazasız araçta bu olayın olması için 200 km/h civarı hız yapmanız gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı