KDE Neon'dan Endavour OS'e nasıl geçilir?

WIPERRANTAN

Decapat
Daha fazla  
Selam, ben KDE Neon'u beğenmedim. O yüzden Endavour OS'a geçmek istiyorum. Hangi programla neler yaparak geçebilirim?

Not iso doyasını indirdim flash var.

1691350111067.png

Ne hata veriyor der misiniz? Olmuyor demekle benim bir şey anlamam mümkün değil.

Eğer BIOS'unuz EFI değilken GPT yaptıysanız o sorun olabilir ya da GPT seçerek yaptığınız kurulumdan sonra boot ederken UEFI: USB değil de USB seçtiyseniz de ondan da olabilir.

BIOS bu bilmiyorum USB keyi öne alıyorum, UEFI'yi arkaya.

Şİmdi mrb şeklinde deniyorum.

Biliyorum del olduğunu hocam. Ben boot Menu'ya erişmenizi sağlamaya çalışıyorum. Oradan boot etmek daha kolay. F11 ile boot Menu'ya girip fotoğraf çekin o zaman hocam eğer mümkünse.

Tamam hocam mrb yapayım öyle deneyip atayım bir de.

Biliyorum del olduğunu hocam. Ben boot Menu'ya erişmenizi sağlamaya çalışıyorum. Oradan boot etmek daha kolay. F11 ile boot Menu'ya girip Fotoğraf çekin o zaman hocam eğer mümkünse.
Reis senin dediğin yere geldim üçünede girdim üçüde işletim sistemine attı,ayrıca dediğin gibi delete'ye girdim ve ordada giriyor normal mode seçiyorum ortada şu işaret çıkıyor - sonra biraz bekliyor sonra yine ventoy kurma başlangıç menüsüne atıyor,2.moduda denedim ordada aynısı.

Son düzenleme:
Şİmdi mrb şeklinde deniyorum.

Tamam hocam mrb yapayım öyle deneyip atayım bir de.

Reis senin dediğin yere geldim üçünede girdim üçüde işletim sistemine attı, ayrıca dediğin gibi Delete'ye girdim ve orada da giriyor normal mode seçiyorum ortada şu işaret çıkıyor - sonra biraz bekliyor sonra yine Ventoy kurma başlangıç menüsüne atıyor,2.moduda denedim orada da aynısı.

Hiçbir şey anlamadım hocam. Ventoy harici belenaetcher var. Oan bir bakın isterseniz. Ben kullanmadım hiç kendisini ama.

Geri
Yukarı