Kedi bakma çok mu zor?

Onların kedisi küçükken çok fazla saldırı görmüş onlarda kediyi sokakta görüp almışlar zaten kapı önünde almadan önce beslemişler ama sadece yengeme karşı çok yakın diğer insanlardan genellikle korkuyor ve kendini korumaya çalışıyor bu yüzden olabilir.
Bahsettiğim etken tam da buydu. Küçükken çok zarar görmüş bir kediyse istemeden de olsa sürekli kendini koruma durumundadır yavrucak. Siz alacağınız kediyi sevginiz ile büyütürseniz böyle bir problem ile karşılaşmazsınız :)

Bahsettiğim etken tam da buydu. Küçükken çok zarar görmüş bir kediyse istemeden de olsa sürekli kendini koruma durumundadır yavrucak. Siz alacağınız kediyi sevginiz ile büyütürseniz böyle bir problem ile karşılaşmazsınız :)

Tüm bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim kediler hakkında net bir bilgi almış oldum sahiplenirken en azından biraz bilgim olmuş olur sağ olun.

Mama, kum ve sağlık giderleri az değil. Aşı ve kontrolleri olacak. Bunlar önemli bir masraf kalemi. Düzenli olarak kum ve mama almanız gerekecek. Benim kedimin aylık 150-200 TL gibi bir maliyeti oluyor. Alacağınız mamaya, takviyelere ve kedinin sağlık durumuna göre çok daha düşük de olabilir, çok çok daha yüksek de olabilir. Ufak tefek ekstraları saymıyorum bile bu arada.

Mama, kum ve sağlık giderleri az değil. Aşı ve kontrolleri olacak. Bunlar önemli bir masraf kalemi. Düzenli olarak kum ve mama almanız gerekecek. Benim kedimin aylık 150-200 TL gibi bir maliyeti oluyor. Alacağınız mamaya, takviyelere ve kedinin sağlık durumuna göre çok daha düşük de olabilir, çok çok daha yüksek de olabilir.

Zaten sahiplenirsem öteki yaz bir kafede çalışıp kendi paramı kazanıp 2-3 bin TL toplamış olsam 2-3 ayda 1 yıl boyunca bakımını yapabilirim galiba o parayla da.

Geri
Yukarı