Kedi ısırsa kuduz olma ihtimali

Belirti olmasa bile COVID olunduğunu biliyorsunuz, değil mi?

Sizi sokak kedisi ısırmış, onun ayrı prosedürü var. Beni bizizm ev kedisi ısırdığında, hastahaneye gidince bana böyle dendi. Bence en iyisi gitmeniz.

Ama o kedilerin hepsine bakan birisi var yani eğer o kedi korona olsaydı sanırım bakan kişi de korona olurdu.

Zaten bayağı bir araştırma yaptım kuduz kedilerin nasıl belirtileri olduğuna, nasıl göründüklerine ve hiçbiri bu kediye uymuyordu. Önemli olarak göz kızarması kedide o tür belirtiler olsaydı zaten çoktan 2. gün hastaneye gitmiştim. He bir de coronodan da çekindim hastaneye gitmeye ama belirtiler olsaydı hemen giderdim.
Takip ettiğin kedinin gerçekten seni ısıran kedi olduğundan emin misin? Bizim sokaklarda birbirine benzeyen çok sayıda kedi var.

Takip ettiğin kedinin gerçekten seni ısıran kedi olduğundan emin misin? Bizim sokaklarda birbirine benzeyen çok sayıda kedi var.

Evet eminim çünkü orada tek bir beyaz ve hamilelikten yeni çıkmış bir kedi var yani o yerde tek.

2000 yılından beri Türkiye'de bildirilmiş kuduz vaka sayısı 30 bile değil, önce sakinleş.

Sonra da yaptığın doğru araştırmalar ışığında sokaktaki hayvanın kuduz olmadığını kendin de kabullen. Bu da tamam mı?

Şimdi yapman gereken tek şey arkana yaslanıp hayatına devam etmek abicim.

not: mesleğimden konuştum.

2000 yılından beri Türkiye'de bildirilmiş kuduz vaka sayısı 30 bile değil, önce sakinleş.

Sonra da yaptığın doğru araştırmalar ışığında sokaktaki hayvanın kuduz olmadığını kendin de kabullen. Bu da tamam mı?

Şimdi yapman gereken tek şey arkana yaslanıp hayatına devam etmek abicim.

Not: Mesleğimden konuştum.

Tamam çok sağ olun içimi rahatlattınız resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı