Adayın Kılıçdaroğlu olma ihtimali netleşti

Hazırlanın, Hazreti kutsal başkumandanımız başbuğ başkumandanımız yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli sayın iç işleri bakanımız dış işleri bakanımız halifemiz halifemiz baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudreti fetöcülerin düşmanı kandırlanların dostu kral elllll muzaffer Recep Tayyip Erdoğan bu seçimi alacak gibi duruyor.
Maşallah. Reise can kurban.

1677780235779.png

Ah ah. AKP'nin ayrıştırma politikasına kurban gitmeyin. Şu an oyu %48-49 var. Seçime kadar 2-3 puan daha mitingle toplasa kazanıyor.
Ya inşallah, inşallah öyle olur zaten. Ama yani çok olumlu yönde bakmıyorum. Ve diğer malum ihtimal çok ama çok feci. Kaldırılamaz. Fazla bir şey demek istemiyorum artık. Heyecanla seçimi bekleyeceğim, ülkem hakkında en hayırlısı olsun.

Ah ah. AKP'nin ayrıştırma politikasına kurban gitmeyin. Şu an oyu %48-49 var. Seçime kadar 2-3 puan daha mitingle toplasa kazanıyor.
Sonuna kadar katılıyorum hocam. Oyların bölünmesi iktidar partisi adına olabilecek en iyi ihtimal olacak.. Maalesef ki bizim halkımız “particilik” ve “adamcılık” kavramlarına fazlasıyla önem veren hatta bu konularda holiganca taraftar olan bireylerden oluşmakta. Umarım oylar bölünmez ve kurtuluruz…

Geri
Yukarı