Kedi kayıp ve sel olabilir

Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kedim geçenlerde kayboldu. Sorduğumuz herkes geri döner dediği için geri geleceğini düşünüyorum yine de aramadığım yer kalmadı. Karşımızdaki site o kedinin oraya her gün geldiğini söylüyorlar ancak daha bulamadım. Çevredeki esnafa numaramı verdim aramayı bırakacaktım ancak sel tehlikesi olduğunu öğrendim. Bu hayvan selde ne yapar? Kedim kısır değildi kısırlaştırmaya kıyamamıştık. Her neyse asıl merak ettiğim soru bu hayvan selde ne yapar?

Dalga geçmedim? Gerçekten iyi yüzüyorlar. Bu arada kedini kısırlaştırman kedinin sağlığı için en iyisi olur.

Hocam o kadar sudan korkan hayvanlar suyu seven sayılı kedi türü var nasıl iyi yüzücü'ler.

Dalga geçmedim? Gerçekten iyi yüzüyorlar. Bu arada kedini kısırlaştırman kedinin sağlığı için en iyisi olur.

Hocam kısırlaştırmak istemiyorum hayvanın doğasıyla oynamak.

Gerçekten dediği gibi kediler iyi yüzücüdür ne kadar sudan korksada Türkiye'deki sel tehlikesininde çok olmayacağını farzedersek hayatta kalabilir ama umarım sel tehlikesinden önce gelir.

Hocam dolu uyarısıda verdiler ne yapacağımı bilmiyorum :(.

Son düzenleme:
Kediniz küçük değilse başının çaresine bakacaktır.

2 yaşında hocam dua ediyorum bol bol başka yapacak bir şey yok teşekkür ederim rahatlattığınız için.

Geri
Yukarı