Kedi kayıp ve sel olabilir

Evde yaşayan erkek kediler çiftleşme güdülerini takip etmek için de kendilerini ev dışarısına atmayı deneyebilirler. Özellikle kısırlaştırılmamış kedilerde çiftleşme için kaçma çabasına çok sık rastlanır. Onları kaçmaya iten bir diğer neden de bölgeci yapılarının olduğu düşünülür.

Sen kediye işkence etmeye devam et. Veterinere de söylersin "sen kimsin bana emir veriyorsun?" kelimesini.

Bunun yobazlıktan bir farkı yok.

Kedim kayboldu yeterince üzgünüm üstüne sizin gibiler çıkıp beni suçlu hissettirmeye çalışıyorlar mesajın kediyi bulmama yardım etmeyecekse veya soru sormayacaksanız yazmayın bu kadar basit.

Hocam başka bir nedende günah olduğu için kısırlaştırmadık bir araştıracağım.

Hocam günah olduğu için kısırlaştırmamak yobazlık gibime geldi benim, Müslüman değilim ben o yüzden bu işlere karışmak istemiyorum ama kediyi kısırlaştırmamak bir yandan işkence gibi bir şey bu da günah sonuçta İslam'da değil mi :D? Kısırlaştırın bulur bulmaz.

Hocam günah olduğu için kısırlaştırmamak yobazlık gibime geldi benim, Müslüman değilim ben o yüzden bu işlere karışmak istemiyorum ama kediyi kısırlaştırmamak bir yandan işkence gibi bir şey bu da günah sonuçta İslam'da değil mi?

Evet İslam'da.

Kediye işkence etmek ne alaka sokaktaki kediler 7/24 işkence görüyor o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı