Kedim çalındı veya kayboldu

Selam, çok sevdiğim geceleri beraber uyuduğum kedim bugün dilenci tarafından ya çalındı, ya da kayboldu. Bu kediyi nasıl bulabilirim? Daha önce de dilencinin birisi alt komşunun salçalarını çalmış. Kedim evden çıkmaya korkardı, dışarı adımını atmazdı. Çalındığını düşünüyorum, annem mutfaktan para alırken çalmış olabilir. Maalesef apartmanın güvenlik kamerası yok. Bir diğer ihtimal ise balkondan aşağıya atlaması. 8-10 metre civarında balkonun çaprazında bir çatı var. Kedimin fotoğrafını aşağıya bırakayım. :( Sizlerle paylaşmak istedim, eğer öneriniz varsa lütfen söyleyin. Dün çekmiştim bu fotoğrafı.

Eki Görüntüle 1006842
Allah baş sağlığı versin, hocam. Umarım en kısa zamanda bulursunuz. Hem sizin adınıza hem de kedinize çok üzüldüm. İsterseniz gazete vb. yerlerde ilan paylaşabilirsiniz.

Benim de kedim vardı 3 tane 8.katta bir ş... En küçük kedimi zehirledi en büyük kedimi başka bir yere götürdü diğer kedime ise araba çarptı :(Hep benim yanımda kalırlardı evleri vardı gelip hemen üstümde uyurlardı :(
Başınız sağ olsun hocam, diyecek hiç bir şey bulamıyor inanın.

Evinizin etrafında bahçe varsa orada olablilir. Benim kedim balkondan atlayarak bahçeye gitmiş ama bayağı aramamıza rağmen bulamamıştık sabah akşam gece, 1 gün sonra peşine iki kedi takmış farklı bir binanın bahçesinde öyle buldum. Etrafta kedi varsa onları takip edebilirsiniz veya mahalledeki kedileri dinleyin sessiz saatlerde farklı kedileri hemen aralarına almadıkları için kedi kavgası çıkabiliyor. İsmini 4-5 arası seslen komşuları umursama ^^ umarım bulursun benim kedim sokaktan çok korkardı bir gitmişti bir daha bulamayacağım sandım. Etrafta gidebileceği bahçe yoksa araba altlarına bak lütfen. Yavru kedi sesi açarak bulmayı dene kedilerin dikkatini çekiyor.
Umarım en yakın zamanda bulunur.

Evinizin etrafında bahçe varsa orada olablilir. Benim kedim balkondan atlayarak bahçeye gitmiş ama bayağı aramamıza rağmen bulamamıştık sabah akşam gece, 1 gün sonra peşine iki kedi takmış farklı bir binanın bahçesinde öyle buldum. Etrafta kedi varsa onları takip edebilirsiniz veya mahalledeki kedileri dinleyin sessiz saatlerde farklı kedileri hemen aralarına almadıkları için kedi kavgası çıkabiliyor. İsmini 4-5 arası seslen komşuları umursama ^^ umarım bulursun benim kedim sokaktan çok korkardı bir gitmişti bir daha bulamayacağım sandım. Etrafta gidebileceği bahçe yoksa araba altlarına bak lütfen. Yavru kedi sesi açarak bulmayı dene kedilerin dikkatini çekiyor.
Umarım en yakın zamanda bulunur.
Deneyeceğim hocam. Çok teşekkür ederim.
Teşekkür ederim, onlara kâr bırakmıyacağım zaten kapılarına dayanacağım en son dayandığımda bir sürü kavga ettik zaten 2IQ bir de engelli kafadan dövüşürsek suçlu ben olacağım.
:(

Geri
Yukarı