Kedim çalındı veya kayboldu

Kedi sesiyle gelme ihtimalini de değerlendirmeliyiz zaten korkmasını sağlayan birçok etken var dışarıda olmadı en son kedi sesiyle olsun denesin.

Dostum kediler ile içli dışlıyım yavru kedi sesine gelmelerinin tek sebebi onları yemek isteyen kediler olabiliyor ve anne kediyse koruma içgüdüsü. Ve böyle bir durumda kedi korktuğundan dolayı olduğu yerde kalacak.
@Hd6850

Yerini tespit etmek derken GPS anlaminda demiyorum. Yanlış anlasilmasin. Bunun için kedinize GPS iceren bir kolye gibi bir şey takabilirsiniz. Ciplerde bildigim kadariyla böyle bir şey yok.

Anladım hocam birazcık araştırmaya başladım.

Selam, çok sevdiğim geceleri beraber uyuduğum kedim bugün dilenci tarafından ya çalındı, ya da kayboldu. Bu kediyi nasıl bulabilirim? Daha önce de dilencinin birisi alt komşunun salçalarını çalmış. Kedim evden çıkmaya korkardı, dışarı adımını atmazdı. Çalındığını düşünüyorum, annem mutfaktan para alırken çalmış olabilir. Maalesef apartmanın güvenlik kamerası yok. Bir diğer ihtimal ise balkondan aşağıya atlaması. 8-10 metre civarında balkonun çaprazında bir çatı var. Kedimin fotoğrafını aşağıya bırakayım. :( Sizlerle paylaşmak istedim, eğer öneriniz varsa lütfen söyleyin. Dün çekmiştim bu fotoğrafı.

Eki Görüntüle 1006842

Geçmiş olsun hocam.

Dostum kediler ile içli dışlıyım yavru kedi sesine gelmelerinin tek sebebi onları yemek isteyen kediler olabiliyor ve anne kediyse koruma içgüdüsü. Ve böyle bir durumda kedi korktuğundan dolayı olduğu yerde kalacak.

Anladım hocam birazcık araştırmaya başladım.

Doğrudur bilginize bir şey diyemem tabii ki korkadabilir fakat ben son çare olarak da denemesini istedim 4 kedi annesi olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı