Kedim çalındı veya kayboldu

Balkondan atlamıştır kesin dilenci kediyi ne yapsın sokak kedileri var çalsa kedinin ciyaklama sesi gelir.
Arkadaşımın komşusunun kedisi vardı oda balkondan atlamıştı sonra arkadaşım teslim etmişti.

Merhaba, bu durumu yaşadığınız için çok üzgünüm. Türkiye’nin ilk ve en büyük kayıp platformu olan Gören Duyan’ın sahibiyim. 4 senedir aktifiz ve binlerce hayvanın bulunmasına vesile olduk. İlanınızı gönderip iletişim bölümünden buradan geldiğinizi yazarsanız premium üyelik hediye edebiliriz. Umarım yardımcı olabiliriz.

aynı zamanda ilan göndermenizin ardından ücretsiz A4 boyutunda afişinizi de indirebilirsiniz.
kayıp kedi ilanlarına göz atmak için: Kayıp Kedi İlanları, Kayıp Kediler, Kayıp Kedi İlanı Ver - Gören Duyan

Merhaba, bu durumu yaşadığınız için çok üzgünüm. Türkiye’nin ilk ve en büyük kayıp platformu olan Gören Duyan’ın sahibiyim. 4 senedir aktifiz ve binlerce hayvanın bulunmasına vesile olduk. İlanınızı gönderip iletişim bölümünden buradan geldiğinizi yazarsanız premium üyelik hediye edebiliriz. Umarım yardımcı olabiliriz.

Aynı zamanda ilan göndermenizin ardından ücretsiz A4 boyutunda afişinizi de indirebilirsiniz.
kayıp kedi ilanlarına göz atmak için: Kayıp Kedi İlanları, Kayıp Kediler, Kayıp Kedi İlanı Ver - Gören Duyan
Vaov, gerçekten çok teşekkür ederim. ErenAKKOC kullanıcı adı ile kayıt oldum, hediye vermek size kalmış. Yeniden çok teşekkür ederim birazdan ilanımı açıyorum.

Geri
Yukarı