Kedim çok tüy döküyor

Berktuğ2020

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400H @ 2.70GHz 2.69 GHz
Takılı RAM 16,00
Ekran Katı Nvıdıa Gtx 1650
Arkadaşlar merhaba kedim çok abartı tüy döküyor. Siyah koltuğa yattığında beyaz oluyor üstü silme taranmaktan nefret ediyor, şampuanlıyorum hipet kuru şampuanla ama onu da sevmiyor. Ailemle kavga ediyorum sürekli, bir akıl verin aha kedi bu.

pafi.jpeg

Arkadaşlar merhaba kedim çok abartı tüy döküyor. Siyah koltuğa yattığında beyaz oluyor üstü silme taranmaktan nefret ediyor, şampuanlıyorum hipet kuru şampuanla ama onu da sevmiyor. Ailemle kavga ediyorum sürekli, bir akıl verin aha kedi bu.

Eki Görüntüle 1781395
Normal. Her kedi tüy döker. Kedi sahipleneceksen bunu bilerek sahiplen. Ama elbette bir banyo yaptırsan azalır. Tut kediyi tara. Bağla elini ayağını.

Benim de bir tane köpeğim var cinsi pincher kucağına alıp bırakmaya gelmiyor siyah tişörtü turuncuya, beyaza falan boyuyor ama ablam geçen sadece ılık su ile yıkamış ve tüy dökmeyi azalttı çok tüy dökemiyor artık sizde bir düz ılık su ile iyice yıkamayı deneyin. Bu arada kedinizde epey sevimliymiş.

Merhaba bu görseli görünce kedimi kaybettiğim yaram deşildi 2 gün oldu hala bulamıyorum, Tavuklu mamadan uzak tut o çok tüy döker ayrıca mevsim değişikli olduğu için döküyor

Kediler tüy döker. Mevsim geçişlerinde daha çok döker. Cinsine göre döküm değişebilir. Yediği mamaya göre değişebilir. Tarakları var arada tarayın. Ama kıldan kaçış yok. Kurutma makinesi aldım tüyleri filtreye alıyor iyi oldu.

Eki Görüntüle 1781395
Mamasını değiştir bir iki hafta sonra bak bakalım aynı düzeydemi tüy döküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı