Kedim dar yerlere giriyor

Slow Poop

Centipat
Yer
Ankara
Asıl sorun bu değil giriyor sıkışık yerlere durmadan miyavlıyıp çıkmaya çalışıyor. Kardeşimde sürekli kucağına alıyor uyarıyorum kedi kardeşimin kucağında kaçmaya çalışıyor hala kediyi sıkıyor tokatı yapıştırdım artık bende kaç kez uyarmıştım. Bizi de hiç umursamıyor kendi kendine odaları gezip duruyor. Kediyi boğmuyorum ben fazla kardeşim uykudan uyandırıp oyun oynattırıyor. Kediye bu yüzden kaçmak istiyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu yüzden olabilir. Kedilerin ilk etapta çok sıkılmaması gerekiyor yoksa yetişkinliğindeki tavırları bile etkilenmiş olur. Kardeşinizin hareketlerini uyarmanız gerekiyor. Bir de kedinizin belirli bir cinsi var mı, varsa cinsi nedir?

Son düzenleme:
Asıl sorun bu değil giriyor sıkışık yerlere durmadan miyavlıyıp çıkmaya çalışıyor. Kardeşimde sürekli kucağına alıyor uyarıyorum kedi kardeşimin kucağında kaçmaya çalışıyor hala kediyi sıkıyor tokatı yapıştırdım artık bende kaç kez uyarmıştım. Bizi de hiç umursamıyor kendi kendine odaları gezip duruyor. Kediyi boğmuyorum ben fazla kardeşim uykudan uyandırıp oyun oynattırıyor. Kediye bu yüzden kaçmak istiyor olabilir mi?
Kedileri özellikle uyurken çok aşırı dürtmemek lazım kendini güvende hissetmesi vs çok önemli. Ne kadar güvende hisserderse size o kadar daha yakın oluyor. Uyurken gelip hafif okşayıp sevip bırakmak lazım. Ayrıca kardeşinizi daha sık uyarın habire kucağa alınınca sıkılır bu sefer her ona yaklaştığınızda sizden kaçmaya başlar normal olarak.

Geri
Yukarı