Kedim dışarı geri gitmek istiyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Selamlar, bilenleriniz vardır kedim kaybolmuştu ve geri bulmuştuk. Daha yeni sürekli miyavlayıp evin kapısının önünde bekliyordu, kapıyı açtım. Korkak adımlarla dışarı 1-2 adım attı ve bende şşt dedim. Geri girdi hemen içeri, yine miyavlıyor. Acaba dışarı mı çıkmak istiyor? Dışarısı ona daha mı cazip geldi? Fıstık diyince yüzümüze falan hiç bakmıyor, sadece yemek için geliyor yanımıza. @420_T Senin kedin vardı, sence ne istiyor?

Benim de kedim var ismiyle çağırdığımda gelmiyor normal bence dışarıda dikkatini çeken bir şey varsa o yüzden miyavlıyor olabilir. ya da kızgınlığa girmiş olabilir kediniz dişi mi?

Selamlar, bilenleriniz vardır kedim kaybolmuştu ve geri bulmuştuk. Daha yeni sürekli miyavlayıp evin kapısının önünde bekliyordu, kapıyı açtım. Korkak adımlarla dışarı 1-2 adım attı ve bende şt dedim. Geri girdi hemen içeri, yine miyavlıyor. Acaba dışarı mı çıkmak istiyor? Dışarısı ona daha mı cazip geldi? Fıstık deyince yüzümüze falan hiç bakmıyor, sadece yemek için geliyor yanımıza. @420_T Senin kedin vardı, sence ne istiyor?

Bu konularda pek bilgim yok fakat kedinizi kısırlaştırdınız mı?

Benim de kedim var ismiyle çağırdığımda gelmiyor normal bence dışarıda dikkatini çeken bir şey varsa o yüzden miyavlıyor olabilir. ya da kızgınlığa girmiş olabilir kediniz dişi mi?
Dişi ancak kısır.
Dışarı bırakın, ama peşinde olun bakın bakalım nereye gidecek.
Koşarak bir yere zıplar falan bir daha bulamam diye korkuyorum.
Kedinizi normalde gezdirmeye çıkarmıyor musunuz?
Nasıl çıkarayım hocam? Kedi bu. Ayrıca sevmeye çalışıyorum ısırıyor, patisine dokununca sanki öldürmüşüz gibi davranıyor.

Dişi ancak kısır.

Koşarak bir yere ZIP'lar falan bir daha bulamam diye korkuyorum.

Nasıl çıkarayım hocam? Kedi bu. Ayrıca sevmeye çalışıyorum ısırıyor, patisine dokununca sanki öldürmüşüz gibi davranıyor.

Bence de çıkarma dışarı bazı kediler huysuz olabiliyor böyle sevdirmeyi sevmiyordur belki. Evde onunla oyun oynayabilirsin eğlendir onu biraz.

Dişi ancak kısır.

Koşarak bir yere zıplar falan bir daha bulamam diye korkuyorum.

Hocam belki dışarıda kediniz kaçtığı zaman kedinize bir şeyler yapmaya çalışmış olabilir birileri. Belki sokaktan ve sizin ona dokunmanızdan bundan dolayı korkuyordur. Bence alışmasını bekleyin biraz size tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı