Kedim dışarı geri gitmek istiyor

Hocam belki dışarıda kediniz kaçtığı zaman kedinize bir şeyler yapmaya çalışmış olabilir birileri. Belki sokaktan ve sizin ona dokunmanızdan bundan dolayı korkuyordur. Bence alışmasını bekleyin biraz size tekrar.

Olabilir benim kedimde camdan düşmüştü bir kere bulduğumuzda tüm gece yatağın altında çıkmamıştı birkaç gün hiç gelmedi yanımıza ama sonradan düzeldi.

Selamlar, bilenleriniz vardır kedim kaybolmuştu ve geri bulmuştuk. Daha yeni sürekli miyavlayıp evin kapısının önünde bekliyordu, kapıyı açtım. Korkak adımlarla dışarı 1-2 adım attı ve bende şşt dedim. Geri girdi hemen içeri, yine miyavlıyor. Acaba dışarı mı çıkmak istiyor? Dışarısı ona daha mı cazip geldi? Fıstık diyince yüzümüze falan hiç bakmıyor, sadece yemek için geliyor yanımıza. @420_T Senin kedin vardı, sence ne istiyor?
Bunu size mi demiştim hatırlamıyorum ama dışarı bırakın. Tamamen farklı bir kombin ve kokunuzu örtecek bir parfüm sıkın ve izleyin. Sew yapmış olabilir.

Hocam 5 kedim var pencereyi açtığım zaman hepsi sinekliği yırtıp kendilerini dışarı atmak istiyor. İşin garibi de dışardaki kediler de eve girmek istiyor :). Kedilerimin hepsi kısır buarada. Yerinizde olsam asla ve asla dışarı çıkmasına izin vermezdim. Bir gün geri gelmezse ya da başına bir şey gelirse ben bir ömür affedemem kendimi.

@420_T Senin kedin vardı, sence ne istiyor?
Bir şey istediğini sanmıyorum, dışarıda ilgisini çeken yemek kokusu vs. almış olabilir. Benimkisi dışarı çıkmaya korkuyor, küçüklüğünde kışın kurtardığımda travmanın etkisinden kalan bir şey olduğunu düşünüyorum. Ama hala ara ara kapı önünde miyavlar dışarı apartmanda bir kaç adım atar geri içeri gelir.
Dışarıyı istemiyordur, rahat ol dostum, alışma sürecinde hala.

Selamlar, bilenleriniz vardır kedim kaybolmuştu ve geri bulmuştuk. Daha yeni sürekli miyavlayıp evin kapısının önünde bekliyordu, kapıyı açtım. Korkak adımlarla dışarı 1-2 adım attı ve bende şt dedim. Geri girdi hemen içeri, yine miyavlıyor. Acaba dışarı mı çıkmak istiyor? Dışarısı ona daha mı cazip geldi? Fıstık deyince yüzümüze falan hiç bakmıyor, sadece yemek için geliyor yanımıza. @420_T senin kedin vardı, sence ne istiyor?

Hocam kedim yavruyken sahiplendim ve büyüyünce kapının dışarısından çok korkuyordu sonra apartmana dişi bir kedi girdi ve onun peşinden gitmiş neyse 2 hafta sonra kedimi buldum eve girmek için can atıyordu ve çok zayıflamıştı ama annemler içeri almadı büyük ihtimalle sizinki çiftleşmek istiyor bence kısırlaştırın.

Bir kere dışarıyı tattıkları zaman bırakmıyorlar. Sürekli kapı önünde bağırırlar. Çözümü var mı bilmiyorum.

Hocam kedim yavruyken sahiplendim ve büyüyünce kapının dışarısından çok korkuyordu sonra apartmana dişi bir kedi girdi ve onun peşinden gitmiş neyse 2 hafta sonra kedimi buldum eve girmek için can atıyordu ve çok zayıflamıştı ama annemler içeri almadı büyük ihtimalle sizinki çiftleşmek istiyor bence kısırlaştırın.
Kısır zaten hocam.
Bir şey istediğini sanmıyorum, dışarıda ilgisini çeken yemek kokusu vs. almış olabilir. Benimkisi dışarı çıkmaya korkuyor, küçüklüğünde kışın kurtardığımda travmanın etkisinden kalan bir şey olduğunu düşünüyorum. Ama hala ara ara kapı önünde miyavlar dışarı apartmanda bir kaç adım atar geri içeri gelir.
Dışarıyı istemiyordur, rahat ol dostum, alışma sürecinde hala.
Teşekkür ederim hocam.
Bir kere dışarıyı tattıkları zaman bırakmıyorlar. Sürekli kapı önünde bağırırlar. Çözümü var mı bilmiyorum.
Şu an uyuyor bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı