Kedim hastalanmış olabilir mi?

Sercan Turunç

Centipat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar. Kedim hastalandı sanırım. Daha dün bir şeyi yoktu. Ne olmuş olabilir. Sabah başladı. Balkondaki koltukta oturmuş miyavlıyordu. Acıktı sandım yemek götürdüm tepki bile vermedi. Su ve süt içmiyor. Yemekte yemiyor. Gözlerini yarım açmış sadece miyavlıyor. Yürüyemiyor bile. Titriyor. Daha yeni 3. ayına girdi. Ne olabilir veterinere şu an gidemiyorum. En erken yarın gidebilirim. Benim 4 tane kedim var. Dün hepsine yumurta yedirdim. Ama yumurta bozuktu hepsi yedi. Benim düşüncem olacaksa hepsine bir şey olurdu. Sadece birine olmazdı. Sert bir darbe mi aldı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun. Kedim bahçede yaşıyor. Bahçeden mi bir şey oldu?

İşin uzmanı değilim ama çoğu yerde kedilere anne sütü dışında süt vermek hele ki yavru iken zararlı diye okudum. Bunun dışında bir bilgim yok ama "yürüyemiyor ve titriyor" diyorsunuz bence veterinere şimdiden gitmeye çalışın yoksa pişman olabilirsiniz. Bozuk yumurtanın da elbette etkisi olabilir.

En yakın zamanda veterinere götürün. Google haritalardan yakınınızdaki bir veteriner kliniğinin telefon numarasını bulup iletişime de geçebilirsiniz. En iyi yardımı onlar sağlar ya da yönlendirir.

Ama yumurta bozuktu hepsi yedi.

Kimse kusura bakmasın ama sen bozuk yumurtayı yer miydin? Ayrıca bir hayvana bakacaksanız detaylı bilgi sahibi olun ve süt verecekseniz de su ile sulandırın daha kolay sindirirler, eğer geç olmadan götürmezseniz vicdanınız rahat bırakmaz size söylemesi, ben kötü bir tecrübe ettim de o yüzden yazdım.

Kimse kusura bakmasın ama sen bozuk yumurtayı yer miydin? Ayrıca bir hayvana bakacaksanız detaylı bilgi sahibi olun ve süt verecekseniz de su ile sulandırın daha kolay sindirirler, eğer geç olmadan götürmezseniz vicdanınız rahat bırakmaz size söylemesi, ben kötü bir tecrübe ettim de o yüzden yazdım.
Tamam sorun yok şu an kendine geldi
Arkadaşlar sanırım sadece üşütmüş kucağımda yatırdım 2 3 saat sonra uyandı bana bakıp gülümsedi sonra yemek falan yedirdim oyun oynadık beraber.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı