Kedim balkondan düşmüş olabilir mi?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar bu sabah evde kediyi bulamadık. Annem ve babam balkondan atlamış olabileceğini düşünüyor. 3. kattayız ve pek kuş falan geçmez olduğumuz yerden fakat balkonda masa var. Onun üstünden atlamış olabilir mi? Aşağıya baktım fakat ne kan izi ne de kedi vardı.
Ayrıca çitlerle çevrili bir sitede oturuyoruz ve çitlerin beton kısmının yüksekliği 1 metre kadar. Bu yükseklikten atlayabilir mi? Daha 4-5 aylık erkek.

Olabilir benim de kedim düşmüştü biz de üçüncü katta oturuyoruz. Düştüğü zaman 3 aylık falandı erkekdi. Aşağıya düştüğünde kan yoktu sadece dışkılamıştı sanırım korkudan. Atladığı zaman direkt veterinere götürdük, geldiğinde çok yürüyemiyordu atlayabileceğini sanmıyorum.

Teşekkürler, deneyeceğim.

Selam.

Kanepelerin altına bak.
Yatağın arkası.
Örtülerin altı.
Buzdolabının arkası, veya başka bir yerin.
Elinize ses çıkaran bir şey alın ve mama kabını sallayıp çağırmaya çalışın.

3. Kat'dan düşüp ölme ihtimali düşük, tabii havada mermi yemediyse.

6 Katlı bir binada oturuyorum, en üst kattaki ailenin kedisi balkondan düşmüştü. Boynunda bir hasar oluştu ve ameliyat oldu. Şu an da turp gibi. Düşse bile ölmüş olamaz.

Dostum, yüksek Kat'dan düşerse ölme ihtimali azalır. Ve bu kadar emin konuşamazsın.
Kedinin nasıl düştüğü önemli. Havada kendini düzeltmeli, bu da kediden kediye değişir.
6. kattan düşen kedi ölmiyebilir, ama 1. kattan düşen kedi kendini düzeltecek zaman bulamaz. 3 gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı