Kedim kaçırıldı

• Konuyu başlatan emr0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B

emr0

Hectopat
Merhaba arkadaşlar konuda dediğim gibi kedim kaçırıldı. Öncelikle nasıl kaçırdığını anlatmak istiyorum. Eve yeni almıştık kedi annesini görsün biraz da gezinsin diye sokağa çıktık annesini gördük acıkmış gibi bakıyordu. Ben de annesini kucağıma alıp evin önüne getirdim. Getirmeden önce yanımda olan arkadaşıma yavruyu al dedim fakat o telefonla konuşurken unutmuş, ben de arkama bakmadan eve geldim ve arkadaşım konuşmasını bitirince yanıma doğru geldi. Ben de kedi nerede dedim o da telaşla unuttum dedi. O an direkt oraya koştuk ve motorlu bir adam onu kucağına almıştı. Biz dur diye bağırdık fakat durmadı gitti. Peşinde 2 dakika kadar koştuk ama durmadı, çok bağırdık duymaması imkansızdı. Bence kasıtlı olarak kaçırdı. Şimdi ne yapmalıyız? Polise gitmek doğru olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve bir bardak su önerimdir.

Motorlu kasklıysa müzik dinliyorsa ve hayvan severse normal, kednin senin olduğuna dair bir kanıtın, kimliğin vs. varsa geri alabilirsin.
Onun dışında bu olay tamamen sokağa terkedilen bir kedinin başkası tarafından sahiplenmesi olur.

Evet kaskı vardı kafasında ve sanırım adam sahiplendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı