Kedim kayboldu

Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  
IMG_20220909_130316.jpg

Kedimiz Konya'da kaybolmuştur. Gören kişi fazla yaklaşmasın ve numarayı arasın. Hemen gelip alalım. Tanımadığı insanlardan ürküyor kendisi.

Eki Görüntüle 1512566

Kedimiz Konya'da kaybolmuştur. Gören kişi fazla yaklaşmasın ve numarayı arasın. Hemen gelip alalım. Tanımadığı insanlardan ürküyor kendisi.
Geçmiş olsun. En kısa sürede bulunur inşallah. Benimde kedim var. Umarım aynısı bizim başımıza gelmez. Allah yardımcınız olsun hocam gerçekten kötü bir durum.

Kedi kaybolalı çok olmadıysa çok uzaklara bakmanıza gerek yok. Eğer kedi evinin yerini bellemiş ise o civardan kolay kolay ayrılmaz. bulunduğunuz evin civarındaki sokaklara bakın. 3-4 kişi dağılıp arabaların altlarına, kuytu yerlere bakın.

Yok hocam. Sahipleri hariç kimseye tepki vermiyordu.

İnşallah.
Hocam geçmiş olsun, umarım en yakın sürede bulunur. Benim kedim de evden kaçmak için yer arıyor, umarım kedim evden kaçmaz.

Kedi kaybolalı çok olmadıysa çok uzaklara bakmanıza gerek yok. Eğer kedi evinin yerini bellemiş ise o civardan kolay kolay ayrılmaz. bulunduğunuz evin civarındaki sokaklara bakın. 3-4 kişi dağılıp arabaların altlarına, kuytu yerlere bakın.

Hocam evin yolunu biliyor. Kedilerimizin eğitimini o şekilde veriyoruz. Gidip geliyor. 2 gün önce Gece 1 gibi salınmış gelmemiş bir daha. Çalınacağını da sanmam. Sokak kedisi bildiğiniz.

Yani evin yolunu biliyor ama dönmüyor kulağa hiç iç açıcı gelmiyor ya geçmiş olsun.

Daha önce de yaşadım. Kedim 1 ay boyunca kayboldu ve geri gelmedi. Aynı kedi değildi yalnız.

Ancak bu sefer ezberlediği evde bir süre sonra olmayacağı için sahipleri bir an önce bulunması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı