Kedim sizce kaç yaşında?

SheckWes00

Hectopat
Daha önce veterinere götürdüğümüzde sormak o an hiç aklımıza gelmemişti. 4 senedir biz bakıyoruz, komşumuz taşınırken bize bırakmıştı o yüzden tam yaşından emin değiliz. Sizce kaç yaşında olabilir?

Screenshot_564.jpg

Hocam bir kedinin yaşlı sayılabilmesi için en az 10 yaşında olması lazım ancak 5-6 yaşında ki bir kedinin hal ve hareketlerini 1-2-3 yaşındaki kediler gibi kıyaslamamak lazım nasıl bir insan 10 yaşında nasılsa 25 yaşında aynısı olamıyor onun gibi düşünmek lazım ancak benim arkadaşımın bir kedisi yaklaşık 15-16 sene yaşamıştı inşallah tüyleri kadar uzun ömürlü olur

Hocam bir kedinin yaşlı sayılabilmesi için en az 10 yaşında olması lazım ancak 5-6 yaşında ki bir kedinin hal ve hareketlerini 1-2-3 yaşındaki kediler gibi kıyaslamamak lazım nasıl bir insan 10 yaşında nasılsa 25 yaşında aynısı olamıyor onun gibi düşünmek lazım ancak benim arkadaşımın bir kedisi yaklaşık 15-16 sene yaşamıştı inşallah tüyleri kadar uzun ömürlü olur
Haklısınız, ama kedilerin yaşam süresi ortalamasına baktığımız da 6 7 yaşında olması bile bizi üzüyor :( İnşallah dediğiniz gibi tüyleri kadar uzun ömürlü olur.

@SheckWes00 Malesef kedilerin yaşam süreleri dediğiniz gibi kısa ama bunu kimse bilemez insanlarda aynı şekilde kimisi 140 yaşına kadar yaşar kimisi 15 yaşında kimisi doğarken hayatını kaybedebiliyor burada tek yapabileceğiniz hayatta iken güzel anılar biriktirmek :)

Geri
Yukarı