Kedimi bırakmak istiyorum

Kedimi dışarıda bırakmayı düşünüyorum. Kedim 1 yaşında ve her gün sürekli camdan bağırıyor, artık dayanamıyorum, dışarıya bırakırsam geri gelmez, sürekli başka kedilerle takılıyor. Buna bir çözüm gerekli.
Evde eşyalarımız zarar görüyor ve bazı planlarımızı yapamıyoruz.
• Kedim hiç dışarı çıkmadı ve onu dışarıya ölüme terk etmiş gibi hissetmek istemiyorum.
Bırakmak ne ? Sahiplendirsene ?

Ekonomik durumlar güzel gitti bütün aşıları tamam ama şimdi ailemden çoğu işini kaybetti mamasını bile alamıyoruz

O hayvan dışarıda yapamaz bu saatten sonra. Benim de kedim var oldukça masrafsız hayvan, belediyede ücretsiz kısırlaştırdık sesi de kesildi. Petshoplarda açık mamalar satılıyor bir de 10 kilogramlık uygun fiyatlı kumlar 1 adet kediye uzun süre dayanıyor.

Kısırlaştıramıyorsanız lütfen bir yuva bulun onlarda can sokağa öyle bırakmak ne demek nasıl içiniz el verebilir böyle bir şeye? Maddi durumunuz el vermiyorsa birine sahiplendirin veya barınağa/belediyeye sorun lütfen.

Arkadaşlar, kediyi köye bırakmaya karar verdim en güzel yöntem köyde araba çarpmaz veya maması eksik olmaz.
Köyede bıraksanız hayvan ev hayatına alışık.Hayvana kötü birşey yapmış olacaksınız.

Kedimi dışarıda bırakmayı düşünüyorum. Kedim 1 yaşında ve her gün sürekli camdan bağırıyor, artık dayanamıyorum, dışarıya bırakırsam geri gelmez, sürekli başka kedilerle takılıyor. Buna bir çözüm gerekli.
Evde eşyalarımız zarar görüyor ve bazı planlarımızı yapamıyoruz.
• Kedim hiç dışarı çıkmadı ve onu dışarıya ölüme terk etmiş gibi hissetmek istemiyorum.

Biz dışarıya salıyoruz bizim ki biraz değişik akşam olunca binaya girip kapıyı tıklatıyor. Sabah olunca çıkıyor yaklaşık 1 yıldır böyle

Biz dışarıya salıyoruz bizim ki biraz değişik akşam olunca binaya girip kapıyı tıklatıyor. Sabah olunca çıkıyor yaklaşık 1 yıldır böyle
Eğer kedi ona alışıksa sorun yok,ancak bu kedi 1 yıldır evde besleniyor bir anda sokağa bırakılırsa hayvan 2 güne ölür gider.

Geri
Yukarı