Kedimin karnı şişti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kediyi kısırlaştırmak çok kötü bir şey kedinin duygularının %60'ı yok oluyor bu sayede.
Salla kazan. Yine forumda kısırlaştırma karşıtı birine yabancı üniversitelerin dökümanları üzerinden cevap vermiştim, geçmiş mesajlarıma bakarak ulaşabilirsin.

Arkadaşlar tanıdık veterinere götürdüm kedim canını verdi. Öncelikle bunu bayağı ağır bir üzüntüyle ve perişan bir şekilde yazıyorum. Ben elimden geleni yaptım veteriner arkadaş yoldaydı köyden dönüyordu 153'ü ara dedi açmadı telefonumu ailemin para verecek gücü yoktu. Ben bu güzel dostumu 1.5 aylıkken elime aldım halamların iş yerinde bir kediye araba çarpmış ve yanında 3 tane kedi yavrusu vardı. Birini diğer halama birini bana birini de tanıdığı bir arkadaş sahiplendi. Yani fazla elimde olan bir şey yoktu ailemin ev borcu var ve bayağı ağır dönemler geçiriyoruz. Siz beni suçladıkca benim psikolojim daha çok bozuluyor. Emin olun baştada belirttiğim gibi çok üzüldüm ve bayağı ağladım. Son olarak bu dostumun 1 hafta önce çektiğim fotoğrafını atacağım ve burada bitireceğim. :(

Başınız sağ olsun fakat kediye iyi bakamamışsınız sokağa atsaydınız muhtemelen daha çok yaşardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı