Keenetic Extra DSL AC1200 2.4GHz ölçüm sonuçları

Arkadaşım bu modem çok iyi bir modemdir sana vaadedilen 35 Mbps'in neredeyse 30'unu rahat verir hız ölçümü yapıp sonuçları at müşteri hizmetlerine.

Modem iyi 29'u zorluyor. Ama çok dalgalı. Destek ekibinden mail geldi. Firmware yazlımını beta seçin dediler.
Arkadaşım bu modem çok iyi bir modemdir sana vaadedilen 35 Mbps'in neredeyse 30'unu rahat verir. Hız ölçümü yapıp sonuçları at müşteri hizmetlerine, bu arada genişletici olarak kullanıyorsan modemi o zaman başka iş değişir.

Modem olarak kullanıyorum.

Bu ayarlar çok şey değiştiriyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam onu denedim ben işe yaramıyor. Zaten kablolu bağlantıda bir sıkıntı yok. Hızımı tam alıyorum kabloluda. Hala aklım almıyor. Ping, jitter, packet loss değerleri çok iyi üst katta. Ama indirme hızı neden az bu dediğim değerlerin normal olmasına rağmen.
Bu ne çekim gücümü yoksa santralin verdiği hız mı? Tabii ki santralin verdiği hız.

Hocam bu dediğim üst kattaki (modemin bulunduğu konumun tam üstü) kablosuz (2.4 GHz) hız için. Zaten konu başlığında belirtmiştim.

Son düzenleme:
Tamam o kablosuz nedeniyledir onda da kanal önemli oluyor.

Kanal ayarıda yapmıştım o zaman değerler normal.
Tamam o kablosuz nedeniyledir onda da kanal önemli oluyor.

Ben hız testlerine dün gece devam ettim. Yattığım yatakta hız testi yaptığıma 20 Mbps zor alıyorum.☹️☹️. Telefonu parkeye bıraktığımda 30 Mbps rahat alıyorum sorun evdeki eşyalar. Telefondaki eleman bana modemi mümkün olduğunca üste koyun demişti. Modem sehpa üzerinde şu an. Sizce modemi iade etmeli miyim? Ama aynı fiyattaki ürünleri de bu kadar verir diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Son düzenleme:
@İnsurer
Kanal ayarıda yapmıştım o zaman değerler normal.

Ben hız testlerine dün gece devam ettim. Yattığım yatakta hız testi yaptığıma 20 Mbps zor alıyorum.☹️☹️. Telefonu parkeye bıraktığımda 30 Mbps rahat alıyorum sorun evdeki eşyalar. Telefondaki eleman bana modemi mümkün olduğunca üste koyun demişti. Modem sehpa üzerinde şu an. Sizce modemi iade etmeli miyim? Ama aynı fiyattaki ürünleri de bu kadar verir diye düşünüyorum, yanlış mıyım?

Dediğinize bire bir katılıyorum 200tlik firmaların verdiği antenleri içinde olan modemim var 600tlik modem alıyoruz verdiği değerlere bak aldım ama direkt iade ediğ 450tlik asus alıcam yazdığıma cevap verirseniz asus aldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini yazarım çekmeyecekse en azından asus alıp ucuza alırım

Geri
Yukarı