Keenetic Giga KN-1010 nasıldır?

ahmed ensar

Kilopat
Makaleler
7
111.png

Şu anda halihazır'da "ASUS DSL-N17U" modem kullanmaktayım fakat yazılım konusunda çok sıkıntılı olduğu için sürekli kendini yeniden başlatıyor veya donuyor bazen arayüz donuyor, artık bıktım. Ben de yeni bir router arayışına girdim. N17U sadece modem olarak kullanılacak. Sonra webde gezerken Keenetic firmasını gördüm ve bazı router/modem modellerinin incelemelerine baktım. Arayüz, arkasındaki ekip, firma, sunduğu özellikler vs. gibi özellikleri değerlendirdim ve kendisine bir şans vermek istedim. Şu anda alamam fakat parasını biriktirdikten sonra alacağım. Ben ürün olarak "Keenetic Giga" router modelini seçtim ve bu modeli seçmemin nedeni de routerda SFP slotu olması. İleriye dönük olarak fiber gelirse modemim hazır olacak. Sizlerden Keenetic firması ve ürünleri hakkın'da görüşlerinizi bekliyorum.

Keenetic Giga AC1300
Model: KN-1010

Hepsiburada

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü kullanmadım fakat gerek özellik gerek geri dönüş bakımından beğenilen bir model. Marka olarak ise benimde yakında başka modelini almayı düşündüğüm bir markadır. Destekleri ile yaptığım ufak bir konuşmada arkadaşlarımla olan konuşmamdan daha hızlı dönüş aldım. Gayet ilgililer, modeli tecrübe etmedim ama iyi görünüyor marka konusunda ise beğendiğim bir marka.

Keenetic tüm yazılımları aynı anda verir tüm modellere. Arayüzler aynıdır. Özelliklere göre bazı bileşenleri görür yada görmezsiniz.

Keenetic Giga kullanıyorum fiber internetim ile. TG grubumuz vardır.

Geri
Yukarı