Keenetic giga AC1300 nasıldır?

Caulfield

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar komşunun kablosuz internetini ortak kullanacağız, herhangi bir kablo vs. işlemi olmayacak. Evde laptop ve masaüstü bilgisayara bağlantı yapmam gerekiyor. Komşunun kablosuzuna bağlanıp masaüstü bilgisayarıma Ethernet kablosu ile aktarabilir miyim? Bir de bu cihazın performansı nasıldır? Fiyat bandı olarak 1000 TL'ye kadar önerlere açığım.

Kesinlikle dağıtabilirsin hem Ethernet hem Wi-Fi olarak. Ama çekim olarak duvarlardan dolayı ne kadar mükemmel olur bilmiyorum fakat bu senin modelden çok çok iyi mükemmel hatta. Giga olan 2 cihaza ama bu 4 cihaza birden aynı anda bağlantı olanağı hız düşürmeden sunuyor.

Kesinlikle dağıtabilirsin hem Ethernet hem Wi-Fi olarak. Ama çekim olarak duvarlardan dolayı ne kadar mükemmel olur bilmiyorum fakat bu senin modelden çok çok iyi mükemmel hatta. Giga olan 2 cihaza ama bu 4 cihaza birden aynı anda bağlantı olanağı hız düşürmeden sunuyor.

Extra DSL aynı zamanda bir modem sanırım. Teşekkürler daha iyisi denk gelmezse yarın sipariş vereceğim sanırım bunu.

Aldım, arayüze bağlanmak çok meşakkatli. Mobil uygulaması cihazı görmüyor. Ethernet kablosuyla masaüstüne bağladım, arayüze girip repeater moduna aldım, farklı bir cep telefonunun hotspotunu açıp ona bağlandım, daha sonra kendi telefonumdan da cihaza bağlanıp internete girmeyi denedim ve sonuç başarısız oldu. Daha sonra arayüze girmeye çalıştığımda ise giremedim bir türlü. İnternet bağlantınızı kontrol edin vs. gibi hatalar verdi ve her defasında cihaza reset atmak zorunda kaldım. Kablosuz bağlantı kullanıp arayüze hiçbir şekilde bağlanamadım. Ya ben yanlış yapıyorum ya da cihaz sıkıntılı ama bu şekil giderse iade edeceğim.

Cihazın yazılım güncellemesini yaptınız mı? Çünkü keenetic her 2 ayda bir güncelleme sunar epey güncellemesi olmuştur sonuncuyu yükleyin tekrar deneyin zannetmem hiç böyle olup sorun çıkarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı