Kekeme olan birisi ile dalga geçen okuldaki arkadaş grubu nereye şikayet edilir?

sprXogzz

Decapat
Daha fazla  
İyi sosyaller herkese. Sizden akıl almam gerektiğini düşündüğüm için buraya yazıyorum. 9 yaşından beri kekemeyim ve şu an okuduğum okulda (meslek lisesi) benim bu durumuyla dalga geçen 3'lü arkadaş grubu var. Kendimle çok barışık olmama rağmen bazen dokunmuyor değil. Bu durumda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller herkese. Sizden akıl almam gerektiğini düşündüğüm için buraya yazıyorum. 9 yaşından beri kekemeyim ve şu an okuduğum okulda (meslek lisesi) benim bu durumuyla dalga geçen 3'lü arkadaş grubu var. Kendimle çok barışık olmama rağmen bazen dokunmuyor değil. Bu durumda ne yapabilirim?
Gidip öğretmene söyle şikayet edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak kavga edeceksin %90 elinde kalma olasılığı var. Daha çok gençsin bunu göze alma derim. Eğer onlar dalga geçtiğinde sende kendini mutlu gösterirsen onlar artık senin üzülmediğini görünce dalga geçmeyi bırakırlar bence.

Ya üstteki hocamın dediği gibi umursamayacaksın ya da sınıf değiştireceksin ama rehber hocasına söyleyebilirsin onlarla konuşur (tabii iyi bir hocaysa) ama konuşsa bile devam edebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı