Kekemelik nasıl geçer?

720350

Picopat
18 yaşındayım kekemeyim yarın minibüsle bir yere gideceğim ama minibüste konuşamıyorum minibüsçüye zar zor abi şuradan 1 öğrenci alır mısın diyebiliyorum. Sonra o gideceğim yerin öğrenci ücreti 8 TL ben de 10 TL veriyorum minibüsçünün bana 2 TL vermesi lazım ama para üstünü istemiyorum isterken zorlanıyorum. Minibüs şoförleri de beni takmıyor minibüsteki insanlar da yüzüme bakıyor ben konuşmayınca çok değişik bir durum ya. Para üstü alamadığım için de babam bana kızıyor niye para üstü istemiyorsun diyor arada kalıyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bir arkadaşımın abisinde de vardı kitap okumanın faydası olduğunu söylemişti aklınızda bulunsun.

Ben her gün düzenli olarak kitap okuyorum ama geçmiyor insanlar ben otobüste konuşamayınca yüzüme değişik bakıyorlar bir tuhaf oluyorum ter basıyor beni yüzüm kızarıyor ateş basıyor ne yapacağımı şaşırıyorum.

Allah şifa versin hocam! Söyleyeceğiniz sözlere önceden hazırlık yapmanızı öneririm. Bi de konuşurken heyecanlanmayın, hazır cevaplı olun.

Bir tanıdığım küçükken konuşamıyordu özel bir yerde kurs aldı bir de loggita programını çalıştı kekemeliği geçti şimdi doktor oldu kekemelik hastalarıyla uğraşıyor. Loggita programını araştırın faydası olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı