Kekemelik nasıl geçer?

Kekemelik var bende de neredeyse konusmaya basladığım zamandan beri çekiyorum sakin kalmak bu işin başı bende heyecanlanınca oluyor bir de doğru nefes kontrolüde önemli ben bunları yaparak ciddi seviyede azalttım bende doğuştan değil sonradan oldu.

Verebileceğim en iyi tavsiye, sesli kitap oku ve be Fast rap şarkıları söyle 1 ay içinde çok iyi olursun.

Bende de sonradan olan bir şey kekeme bir arkadaşım vardı onunla takılıyordum birkaç senedir var eskiden daha kötüydü şu an biraz iyiyim sadece sesli harfleri söyleyemiyorum düşünsenize sınıfta kendini tanıtın diyorlar ve soyadınız sesli harflerden ibaret. Bulunduğum yerde tane konuşma merkezi var psikologlar bakmıyor galiba ve devlet adına olan ücretsiz bir konuşma merkezi bulamadım

Bende de sonradan olan bir şey kekeme bir arkadaşım vardı onunla takılıyordum birkaç senedir var eskiden daha kötüydü şu an biraz iyiyim sadece sesli harfleri söyleyemiyorum düşünsenize sınıfta kendini tanıtın diyorlar ve soyadınız sesli harflerden ibaret. Bulunduğum yerde tane konuşma merkezi var psikologlar bakmıyor galiba ve devlet adına olan ücretsiz bir konuşma merkezi bulamadım
Selam ayni problem bende de var galiba senin sıkıntının hala devam ediyor mu

Geri
Yukarı