Kekolardan nasıl kurtulurum?

Kötü niyetlilerse ne kaçmana izin verirler ne de polisi çağırmana.

Kötü niyetliler hocam. Şu an diyebilirsiniz belki nereden biliyorsun gibi ama kendilerini tanıyorum daha doğrusu kişiliklerini kaybedecekleri hiçbir şey olmayan önüne gelene laf atan sataşan tipler bunlar.
Ek olarak, genelde grup halinde gezerler. Yanlarına gidince sıkıştırmaları etrafını sarmaları olası.

@hawkeyes neye güldünüz acaba?
Evet hocam hep grup halinde geziyorlar bazen aralarında bende 1-2 yaş büyüklerde oluyor.

Kekolardan kurtulamıyorsan onlara katıl.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanınızda bıçak gezdirebilirsiniz hocam.

Bunu önceden de düşünmüştüm aslında gezdirmek bana da mantıklı geliyor korkup kaçma açısından fakat kaçmazlar onlarda bıçak çekip kavgaya dönüşürse olay nereye gidecek tahmin bile edemez oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu önceden de düşünmüştüm aslında gezdirmek bana da mantıklı geliyor korkup kaçma açısından fakat kaçmazlar onlarda bıçak çekip kavgaya dönüşürse olay nereye gidecek tahmin bile edemez oldum.
Bıçak taşısanız bile kullanmasını bilmek gerekiyor. Dümdüz bıçakla üstüne koşmak doğru değil mesela. Eğitimli birisi olsa, bıçağı elinden alır.

Bıçak taşısanız bile kullanmasını bilmek gerekiyor. Dümdüz bıçakla üstüne koşmak doğru değil mesela. Eğitimli birisi olsa, bıçağı elinden alır.

Doğru hocam. Fakat eğitimli olduklarını sanmıyorum. Ama bıçak taşımak asla istemem fakat böyle tip kişiler olunca hele ki bunların türediği bir yerde oturduğum için aklıma gelmiyor değil :(

Güvenliğiniz için dursun en azindan bende öyle bir yerde yaşadığım için biliyorum
Bir de arada mitoz bölünme falan geçiriyor bu tipler 2 kisi sanarsin 10 kisi gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru hocam. Fakat eğitimli olduklarını sanmıyorum. Ama bıçak taşımak asla istemem fakat böyle tip kişiler olunca hele ki bunların türediği bir yerde oturduğum için aklıma gelmiyor değil :(

Kardeşim en fazla üstüne yürüyeceklerini düşünüyorum. Zaten böyle bir durumda direk kaçacaksın.

Delikanlılık yapmaya gelmez çünkü bu tipler dövüşmez. Doğrudan 10-15 kişi toplanırlar en sonunda biri bıçağı çıkarır. Yapılacak en mantıklı şey olaylar bir tık daha ileriye giderse polise haber vermek.
Bu arada buna ek olarak şunu da söyleyebilirim hatta en etkilisi bu olur. Siz de bir iki kere grup halinde gezip şu tipleri korkutursanız sizinle bir daha uğraşmazlar. Bunlar zaten bu cesareti sizin susmanızdan buluyorlar. Laf atınca iki karşı koyarsanız bir daha uğraşmazlar.

Geri
Yukarı