Kelimenin tam anlamıyla hiç arkadaşım yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum arkadaş tam olarak bu şekilde ediniliyor. Kendine maddi imkanların varsa sosyalleşebileceğin bir hobi bul.

Mesela ben bisiklet hobisine sardım. Hiç olmasa bile bisikletle çıktığımda 2-3 kişiyle tanışırım. Bazıları ile iletişimim kopmadan devam eder. Çoğu ile tur planlar ve sürekli gezeriz. Sadece bu hobimden bile 5 yılda çok değerli dostlar edindim.

Balık tutma, elektronik ve mekanik, amatör telsizcilik, amatör denizcilik, ahşap oyma, 3 boyutlu yazıcı gibi diğer hobilerimde aynı şekilde birçok insanla tanışmamı sağladı.

Teşekkürler hocam bahsettiğim olay bayağı önceydi.

Takılıyorum zaten ama sanaldaki kızlar çok şımarık oluyor erkeklerden bahsetmiyorum bile hemen cinsellik konusuna giriyorlar.
Düzenli bir hobi ve biraz girişkenlik gerekiyor. Sakinlikte önemli. Sanalda dediğin gibi tuhaf oluyor insanlar ne yazık ki.

Son düzenleme:
Instagram veya Discord hesabınız varsa sohbet edebiliriz isterseniz hem bu yalnızlığınıza iyi gelir.

Hiç arkadaşın olmaması kötü. Okulunda bile sohbet ettiğin 1-2 kişi yoksa bir problem olmalı. İyi falan değil.

Gym'e git, bilgisayar oyunları oyna. Arkadaş edinirsin iki mekanda da. İlla kafana göre biri de denk gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı