Kemal Kılıçdaroğlu aday olmalı mı?

Kemal Kılıçdaroğlu aday olmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    284
Olsun, iyi olduğu için değil, altılı masa saçmalığı ülkenin başına geçmesin diye, o masanın mantıklı 1 yanı bile yok, daha aday belirleyemediler.

Doğru ama Erdoğan'a bu konuyu eklemeyeyim dedim çünkü o adamdan nefret ediyorsunuz ve ona oy vermeyeceğim diye(tıpkı benim gibi ulusalcılara ve ülkücülere).

Doğru ama Erdoğan'a bu konuyu eklemeyeyim dedim çünkü o adamdan nefret ediyorsunuz ve ona oy vermeyeceğim diye(tıpkı benim gibi ulusalcılara ve ülkücülere).
Ondan nefret ettiğin için terörist ve daha kötü kişilere oy vermek saçma değil mi?

Anketlerde açık ara kazanan tek isim Yavaş, ardından İmamoğlu geliyor ama ne yapacağı belli olmaz ve siyasi yasak yiyebilir. Kılıçdaroğlu zaten ucu ucuna anca kazanıyor/kaybediyor, ucu ucuna kazandığı durumda İstanbul Seçimleri v2 gelir ama bu sefer kazanan muhalefet olmaz. Mesele birilerinin saraydan çıkmasıysa Yavaş, bu seçimde de çıkmazlarsa ömür boyu ordalar zaten.

Oops sen nefret ediyorsun sandım. Ben bu arada Erdoğan'a oy veremem, Aydınlıkçı biriyim.

Bu arada Erdoğan'dan nefret etmiyorum.
Kusura bakma yanlış anlamışım. Ben nefret etmiyorum, şu anda ne kadar kötü ekonomi yönetse de zamanında çok güzel işler yaptı.

Hocam izmirliyim sonuna kadar CHP liyim fakat Kemal Kılıçdaroğlu olmamalı bence muhalefetini hiç beğenmiyorum ve kaç senedir kazanamıyor yeni kanlar lazım. Çıksa adayımız Mansur Yavaş dese millet masaları kırar oy kullanırken. 😂 Maalesef üniversite öğrencisiyim ve oy kullanamıyorum.

Kusura bakma yanlış anlamışım. Ben nefret etmiyorum, şu anda ne kadar kötü ekonomi yönetse de zamanında çok güzel işler yaptı.
Tabi efendim, aynen öyle.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun üstüne çok gereksiz gidiliyor. Adam ne yaptı size? RTE'ye kaybetmesi onun değil bu %60'ı malum olan halktır. Tekrar tekrar söylüyorum, Mansur aday olursa ve HDP destek vermezse seçimi unutun. Ekrem İmamoğlu bana göre en iyi adaydır.

Hocam izmirliyim sonuna kadar CHP liyim fakat Kemal Kılıçdaroğlu olmamalı bence muhalefetini hiç beğenmiyorum ve kaç senedir kazanamıyor yeni kanlar lazım. Çıksa adayımız Mansur Yavaş dese millet masaları kırar oy kullanırken. 😂
Kürtler oy vermezse %40'ı zor geçer altılı masa adayı, ister Mansur olsun hiç fark etmez.

Maalesef üniversite öğrencisiyim ve oy kullanamıyorum.
Oy kullanmanın yolu var. İkametini olduğun yere aldırman yeterli, bir oy bir oydur. Yollamak için tek şansımız bu seçim.

Son düzenleme:
Tabii efendim, aynen öyle.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun üstüne çok gereksiz gidiliyor. Adam ne yaptı size? RTE'ye kaybetmesi onun değil bu %60'ı malum olan halktır. Tekrar tekrar söylüyorum, Mansur aday olursa ve HDP destek vermezse seçimi unutun. Ekrem İmamoğlu bana göre en iyi adaydır.

Kürtler oy vermezse %40'ı zor geçer altılı masa adayı, ister Mansur olsun hiç fark etmez.

Hocam işte sorunda bu muhalefet doğru düzgün muhalefetlik yapamıyor yapabilse adayada gerek yok başkalarının oyunuda. 20 yıldır RTE başımızdaysa muhalefetin suçu.

En son 2007'de oy kullandım, yorulduğuma değmediğini hatırlıyorum. Şark kurnazı olmayan parlak beyinli bir aday çıkarsa, partisi hiç fark etmez oy kullanırım.

Hocam işte sorunda bu muhalefet doğru düzgün muhalefetlik yapamıyor yapabilse adayada gerek yok başkalarının oyunuda. 20 yıldır RTE başımızdaysa muhalefetin suçu.
Muhalefetten çok koyun sürüsü gibi olan halkımız suçlu.O kadar olaydan ve ülkenin bugünki durumuna rağmen RTE seçilirse suçlu bu halktır ve cezasını da 5 sene daha çekecektir mecburen.

Yeni konular

Geri
Yukarı