Kemal Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanı adayımızı 13 Şubat'ta belirleyeceğiz

Hiç açıklamasınlar daha iyi, 81 tane vilayet sayısız ilçe var bunlar nereleri gezecekler bu sürede merak ediyorum. Erdoğan hem Cumhurbaşkanı hem de fi tarihinden beri aday gitse de gitmese de kitlesi hazır.

Karşısına konulacak her aday "challenger" konumundadır ve oy çalmak, kararsızları toplamak için en çok bağıran, kendini pazarlayan olmak zorunda. Neyi bekletiyorlarsa artık.
Hocam şükretmek lazım, İnce'nin adayı 51 gün kala açıklanmıştı. Bu sefer ders almışlar. Bu sefer 91 gün kala açıklayacaklar.

Benim hayatımda ilk oyumu kullanacağım ve diğer seçimler gibi böyle bir durum görmedim. Ben bu seçimi 2. Kurtuluş Savaşı olarak görüyorum çünkü ya 2002-2014 ya da 2014 sonrası politikanın meşrulaşması durumu var şu anda.

Öyle olsa bile her seçim aynı hüsran. Çünkü hüsrana uğrayanlar sürekli ben diyor ben. Kimse kusura bakmasın ama bir iş yerinde 2 ay hedefini yapama bak nasıl kapıyı gösteriyorlar.

Adam yıllardır kaybetti %1 oyu artsa başarı dedi ben yaptım dedi.
Belediyeleri bile sağcı adaylar kazandı. Ama çıkıp güya kılıçdaroğlu yaptı falandı filandı.

Şimdiye kadar bu adamların gitmemesinin sebebi önce muhalefetin kendini yenileyememesidir.

Bu seçimde kaybederse. Bakalım artık ne yapacak yine ben mi diyecek? 6 kişi vardı en çok ben oy aldım daha başarılıyım mı diyecek? Bilmiyorum. Artık yeter.

Hiç açıklamasınlar daha iyi, 81 tane vilayet sayısız ilçe var bunlar nereleri gezecekler bu sürede merak ediyorum.
Bence hala geç değil. 1 Mart itibaren gezilere başlasalar yeter. Bazı bölgelerde tek günde bile 2-3 il gezilebilir. Devasa mitingleri de zaten büyükşehirlerde yapsalar yeterli. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Konya, Mersin, Adana, Antalya, Antep ve Urfa bir de Karadeniz illerini ekleseler yeter. 1 Mart - 10 Mayıs arası hala yeterli bana kalırsa.

Geri
Yukarı