Kemal Kılıçdaroğlu elektrik faturasını ödedi!

Ocak ayı elektrik faturam 195 TL. Nisan ayı elektrik faturam 830 TL. Haber olacaksa bu olsun.

Direk faturanı paylaşır mısın burada?

Ben yalan söylediğini düşünüyorum. Direk benim evime gelen faturada ortalama 190-230 TL arasıydı. Zamlar olduktan sonra gelen fatura 340 TL oldu. Bu son KDV indirim sonrası da 310-320 TL civarı geliyor.

Senin 195 TL geliyordu aynı kullanımda 830 TL geldi demen yalandan başka bir şey olamaz. (Tabii sabah akşam klima veya elektrikli soba açıp 3-4 katı fazla elektrik tüketmediysen.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhalefetin böyle tutarsız ve saçma hareketler yerine biz iktidar olursak şöyle elektiriği ucuzlatacaz şöyle projelerimiz var böyle planlarımız var demesi gerekmez mi? Halkı ikna etmeye çalışmak yerine bu tarz hareketler neden.

Vatandaşa ne faydası oldu bu fatura ödememe olayının bana onu söyler misiniz? Muhalefetin çıkıp biz şuralara baraj yapacağız buralara nükleer santral yapacağız şöyle termik santral planlarımız var demeden bol keseden elektrik pahalı deyip geçmesi olmuyor bence. Eee ne olacak iktidar değişirse nasıl düşecek bu faturalar. Hiçbir çözüm önerisi veya alternatif plan göremiyorum ben ortada sürekli bir şikayet hali var.
Demediğini nereden biliyorsun? Sizin gibi kafalar yüzünden memleket bu halde zaten.
Buyur izlemek istersen;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haberi açan konu sahibinin haberden bile haberi yok. Kemal Kılıçdaroğlu zaten 1 hafta sonra ödeyeceğim dedi. Manşeti bile var, ses kaydı bile var. Bunu kendi söylediği halde söylememiş gibi haber yapmak ve kendince prim yapmak. Tam AK hareketi. İnce bir bravo koyuyorum sana.

Demediğini nereden biliyorsun? Sizin gibi kafalar yüzünden memleket bu halde zaten.
Buyur izlemek istersen;

Şanlıurfa'da seçimi alırsa elektrik çifçiye bedava olacak he :D
Sen de sorgulamadan buna inandın! 2019 yerel seçimlerinde CHP'nin Şanlurfa'dan belediye başkanı adayı bile çıkarmamış gerisini sen düşün.

2024'te oranın belediyesini kazanacak ve herhalde Türkiye Urfa'dan ibaret gerisi önemli değil oraya bedava verecek elektirği. Resmen hayal satıyor fark etmiyon mu?
2018 oy oranları Urfa için. Yüzde 3.88 2019 yerel seçimde adayları bile yok. Ama sorarlarsa biz yerel yönetimde Urfa'yı alacaz ve elektrik orada bedava olacak dersiniz...
( Ülkenin geri kalanı onlar için plan program proje önemli değil heralde.)

1651154141506.png

Haberi açan konu sahibinin haberden bile haberi yok. Kemal Kılıçdaroğlu zaten 1 hafta sonra ödeyeceğim dedi. Manşeti bile var, ses kaydı bile var. Bunu kendi söylediği halde söylememiş gibi haber yapmak ve kendince prim yapmak. Tam AK hareketi. İnce bir bravo koyuyorum sana.

Mesele o zaten :) 3 ay önce ki konuşmasında zamlar geri alınana kadar kesinlikle faturamı ödemiyeceğim derken. Elektrikleri kesildikten sonra 1 hafta sonra faturamı ödeyeceğim moduna geçilmesi. Bir genel başkana yakışmayan dediğim ve eleştirdiğim tutum bu zaten.

Direk faturanı paylaşır mısın burada?

Ben yalan söylediğini düşünüyorum. Direk benim evime gelen faturada ortalama 190-230 TL arasıydı. Zamlar olduktan sonra gelen fatura 340 TL oldu. Bu son KDV indirim sonrası da 310-320 TL civarı geliyor.

Senin 195 TL geliyordu aynı kullanımda 830 TL geldi demen yalandan başka bir şey olamaz. (Tabii sabah akşam klima veya elektrikli soba açıp 3-4 katı fazla elektrik tüketmediysen.)

Sen şaka mısın? Aralık ayında gelen faturaların birim fiyatı 0,678 iken şubat ayında birim fiyatı 2,227. Sana faturamı mı göstereceğim?

Mesele o zaten :) 3 ay önce ki konuşmasında zamlar geri alınana kadar kesinlikle faturamı ödemiyeceğim derken. Elektrikleri kesildikten sonra 1 hafta sonra faturamı ödeyeceğim moduna geçilmesi. Bir genel başkana yakışmayan dediğim ve eleştirdiğim tutum bu zaten.

Haber yapmayacaksın o zaman. Direk tutumunu dile getiren konu açacaksın. Konunla tutumun arasında çelişki var ve burada millete akıl dağıtıyorsun. Sizin liderinizi de görüyoruz 360 derece dönüşlerini. 20 senedir her hafta başka konuşarak geçiriyor hayatını. Enflasyon zirve yapar, çıkar der ki "savaş var" benzin artar "savaş var" dolar artar "faize karşıyım". Hep boş.

Sen şaka mısın? Aralık ayında gelen faturaların birim fiyatı 0,678 iken şubat ayında birim fiyatı 2,227. Sana faturamı mı göstereceğim?

Gösteremezsin çünkü yanlış konuşuyorsun veya yalan söylüyorsun. Aynı kullanımda 195 TL gelirken 830 TL gelen bir fatura yok ortada.
Neredeyse aynı faturalar bana da geliyordu diyorum bana neden 200 TL gelirken 350 daha sonra KDV düşünce nisan için 310 flan geliyor fatura da sana 830 TL gelsin! Demek ki bir şeyi yanlış ve eksik söylüyorsun kasıtlı olarak.

Not: Cevap veremeyince hemen hakaretvari konuşmaya geçtin hiç şaşırtmadan.

Geri
Yukarı