Kemal Kılıçdaroğlu kazanır mı?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Kemal Kılıçdaroğlu kazanır mı? Ben BaBaLa TV'den sonra kazanacağına inaniyorum 8 milyon sandığa gitmeyen seçmen var bence önemli bir kısmı ikna olmuştur sizin görüşleriniz neler.

Kemal Kılıçdaroğlu kazanır mı? Ben BaBaLa TV'den sonra kazanacağına inaniyorum 8 milyon sandığa gitmeyen seçmen var bence önemli bir kısmı ikna olmuştur sizin görüşleriniz neler.
Beklemek lazım.

Umarım.
BabalaTV de Kılıçdaroğlu güzel bir performans sergiledi. Ama şöyle bir gerçekte var. Akp seçmeninin çok büyük bir kısmını ne yaparsan yap kılıçdaroğluna ikna edemezsin.
Kesinlikle katılıyorum.

Benim halen ümidim var kazanacağını düşünüyorum çünkü kim reis denen milletin vergileri ile yalakalarını doyuran Suriye ve Afgan'ları ülkemizi doldurup ekonomimizi alt üst eden doları 20 TL yapan ekonomistlerimizi ağlatan gençlerimizi ümitlerini bitirene kim oy verecek benim halen ümidim var umarım seçmen halk gerekeni yapar yapmazsa vay halimize her şey daha da kötüye gidecek!

Umarım kazanır. Fakat daha bugün çadır kentte yemek sırasında CHP'ye pkk diyen bir yaşlı gördüm. Ama düzgün düşünemediği çok belli hal ve hareketlerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı