Kemal Kılıçdaroğlu tutuklanırsa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben 10 - 15 sene önce devlet sırrını satmaya çalışan birini görmedim. Ha satanlara destek olmak için yürüyenleri hiç görmedim.

Abi istediğiniz adaletin yerine gelmesi için sağlam bir ana muhalefete ihtiyaç var. İktidarın her zaman peşinde, iktidara koltuğunu kaybetme korkusu yaşatacak bir ana muhalefet liderine ihtiyaç var. Artık kaybettiği seçim ve sayılarıyla dalga geçilen birisi ana muhalefet lideri olamamalı. Ne zaman ana muhalefet ile iktidar arasındaki rekabet artar, o zaman muhafazakar kesimde diğer kesimlerde adalete ve huzura erer. Şu an baksana iktidarı yenebilecek bir adam görebiliyor musunuz. Adam her yere kendi adamlarını koydu, sistemini kurdu ve getirdi. Bu saatten sonra artık doğru kişiler rakip olmalı ki ülkemiz daha da gelişsin. Rekabet artsın huzur da artsın. Böyle birbirimize laf atmakla bu işler artık olmaz. Yenilenme şart bazı kesimler için.

Burada Devlet sirri tirda olan silahlarin ISID'e gitmesi miydi yoksa Türkmenlere mi?
ISID'e gidiyor ise neden devlet sirri olsun Devlet bildigin teröre destek veriyor.
Türkmenlere gidiyor ise de neden Devlet sirri olsun, benim bildigim Türkiye kendi irkindan birilerine destek veriyorsa davulla zurnayla götürür.

Sorumu yineliyorum Devlet sirri olan hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Video'yu izleyin ve birbirinizi kırmayın. Videoda sorulan asıl soru şu: Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul'a geldiğinde olaylar olursa ortalık karışırsa ve tutuklanırsa ne olur? Suçsuz yere bahane göstererek zaten tutuklanırsa adamın kim bilir kaç tane avukatı var? Onlar zaten haksız bir durumda mutlaka çıkartır. Eğer zaten tutuklanacak olsaydı çoktan tutuklanırdı sonuçta eylem yapmak belirli izinler çerçevesinde yasal hakkımız. Kemal Kılıçdaroğlu ve yanındaki arkadaşları zaten bu izinleri almışlardır eğer almamış olsalar bir kara yolunu haksız yere kullanıma kapatmak zaten başlıca başına bir suç.

Anlamadınız galiba ? MİT Tırları, Milli İstihbarat Teşkilatı ?

Bence siz soruya verecek cevap bulamadiniz MIT dedigin nedir? Senin benim gibi insanlar, sana bana birsey olmasin diye istihbaratta bulunmakla yükümlü bir kurulus, sonucta kutsal ve yaptigi tartismaya kapali bir kurulus degil, sana bana hizmet etmekle yükümlüdür.

Mit bile sucu örtbas etmeye calisirken, birileri birilerini cezalandirmak ve öc almak adina DEVLET SIRRINI IFA ETMEK iddiasi ile sucsuz insanlar sürgünlerde ve hapislerde yatiyor. Bence olaya daha objektif bakin.

Birileri "Öyle birakmam onu" diye tehdit ederken mi devlet sirri ortaya cikti yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı