Kemal Kılıçdaroğlu tutuklanırsa ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O dedenin umursamazlığından istiyorum biraççık. :D (1.19)

Kemal Kılıçdaroğlu tutuklanırsa ne mi olur ? Öncellikle Cumhuriyet Halk Partisi kurtulur zira bilmem kaç secim kaybetmiş bir Genel başkanı hala başta.

O değilde, adamlar herkes Adblock kullanıyor demiş. En iyisi videonun başına koyalım reklamı herkes izlesin demişler ve mantıklı :D

Kemal Kılıçdaroğlu tutuklanırsa ne mi olur ? Öncellikle Cumhuriyet Halk Partisi kurtulur zira bilmem kaç secim kaybetmiş bir Genel başkanı hala başta.
Sebepsiz bir yere tutuklamak ne kadar doğru? Çoğu kişi demiş zaten demokrasi bir ülkede yaşıyorsan saygı duyacaksın.

Sebepsiz bir yere tutuklamak ne kadar doğru?
Konuyu farklı yere çekmek istiyorsunuz. Bende zaten demedim ki sebepsiz bir yere tutuklansın diye ? Ayrıca ben bunu CHP'liler için dedim zira kendisi Genel başkanlığı döneminde hiç bir zaman galip gelemiyor. :D

Konuyu farklı yere çekmek istiyorsunuz. Bende zaten demedim ki sebepsiz bir yere tutuklansın diye ? Ayrıca ben bunu CHP'liler için dedim zira kendisi Genel başkanlığı döneminde hiç bir zaman galip gelemiyor. :D
Aslında siz konuyu farklı bir yere çekiyorsunuz.
Burada bahsedilen kazanılıp veya kazanılmaması değil, yaptığı yürüş yüzünden tutuklanması doğru mu?

Açık konuşayım, Erdoğan güçlü bir kişilik. Halktan %50 gibi bir desteği var. Doğruya doğru, AKP seçmenleri de Kılıçdaroğlu'nu sevmiyor.. Ama denildiği gibi gerçekten bir tutuklama olması durumunda, Erdoğan AKP'den bile minimum %20 gibi bir desteğini kaybeder. Uluslararası imajdan hiç bahsetmiyorum bile. Direkt olarak "diktatör" olarak anılır. Ve kendisi bu durumun sonuçlarına fazla dayanamaz.
Kılıçdaroğlu suç işlemiş/işleyecek olsa bile tutuklanabilecek biri olduğuna inanmıyorum.. Tabii takdir yine sizlerin..

Aslında siz konuyu farklı bir yere çekiyorsunuz.
Burada bahsedilen kazanılıp veya kazanılmaması değil, yaptığı yürüş yüzünden tutuklanması doğru mu?
Burada konu tutuklanması doğru mu değil mi, değil. Buradaki konu tutuklanırsa ne olur bende kendi görüşümü belirttim. SAYGI DUYUN.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı