Kemal Kılıçdaroğlu'na CHP'li gençten sert tepki

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
CHP genel başkanı Kılıçdaroğlu Denizli'de gençlerle buluşmasında Cumhurbaşkanı adayını 6 lider belirleyecek ifadelerini kullandı. Bunun üzerine CHP'li genç; neden altılı masa belirliyor, halk belirlesin şeklinde tepki gösterdi.

Bence halkın en büyük isteği şu:
downloadfile-1 1.png

Zaten kaybedecekleri için istediklerini aday çıkarabilirler. Kazanacaklarını düşünenler her seçimde sosyal medyadaki hype ile umutlanıp sonrasında çakılıyor çünkü real hayatı görmüyor.
Herhangi bir muhalefet partisinin bu seçimi kazanmasından veya kaybetmesinden bağımsız olarak şu anda ülkedeki bu kadar fazla soruna karşılık olarak halen ''mevcut hükümet kazanacak'' demek veya o şekilde düşünmek için ciddi bir çaba sarf etmek gerekiyor.

Üstelik şu anda tüm vatandaşların hukuktan ekonomiye kadar her gün yaşadığı ve hissettiği bir ton ''real hayat'' sorunu var iken ''real hayattan'' örnek vermek net bir çelişki olmuş.

Son düzenleme:
Kemal'in nesi var anlamıyorum. Adamın amacı "seçimi nasıl kaybederiz" sanırım. Hava hoş bana gerçi de halk nasıl düşünüyor orası belli.

@xakiran Bildiğini sanmak seni Haziran'da çökertecek, iyi forumlar.
Haziran ayında kimin kimi senin üslubun ile ''çökerteceği'' zaten belirli olacak fakat halen bazı şeyleri sorgulamıyor ve bir partiye adeta tapınıyor olmak çok ilginç bir yaklaşım.

Bu tarz kişileri gördüğüm zaman oturup bu ülkedeki seçmen kitlesini sorgulamaya başlıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı