Kemal Kılıçdaroğlu'ndan HDP ile görüşme sonrası açıklamalar

Ben Trabzonluyum, bana da Laz (sözde) esprileri yapıldı. Bu düpedüz ırkçılıktır. Senin benim bunu anlayışla karşılamamız durumun vahametini hafifletmez. Birinin ırkı ile alay edersen sinirlenmesi normal.
Türkçe, Lazca, Kürtçe, Zazaca, Arapça, Rumca, Ermenice, İngilizce, Almanca şarkılar türküler dinleyip her dilin kendi güzellikleri ile neşelenip, yaşanan acılarla hüzünlenebiliyoruz. Hislerin dili ortaktır. Hangi formda söylenirse söylensin.

Laz denmesi bir sorun değil. Espri yapılması da çok sorun değil aslında. Eğer öğleden öncesi/sonrası gibi espriler yapılıyorsa siz de "öğleden sonra sizin seviyenize ancak gelebiliyoruz" diyebilirsiniz. :)

Bak şimdi Zuğaşi Berepe'yi de ne özlemişim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HDP'yi, milletvekillerini her ne kadar sevmesem de HDP şu an TR'nin 3.büyük partisi.
Seçim kazandıran bir parti. Bu yüzden her partinin ihtiyacı var HDP'nin oylarına.

Türkçe, Lazca, Kürtçe, Zazaca, Arapça, Rumca, Ermenice, İngilizce, Almanca şarkılar türküler dinleyip her dilin kendi güzellikleri ile neşelenip, yaşanan acılarla hüzünlenebiliyoruz. Hislerin dili ortaktır. Hangi formda söylenirse söylensin.

Laz denmesi bir sorun değil. Espri yapılması da çok sorun değil aslında. Eğer öğleden öncesi/sonrası gibi espriler yapılıyorsa siz de "öğleden sonra sizin seviyenize ancak gelebiliyoruz" diyebilirsiniz. :)

Bak şimdi Zuğaşi Berepe'yi de ne özlemişim...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru ama yine de kırıcı :(.

HDP'yi, milletvekillerini her ne kadar sevmesem de HDP şu an TR'nin 3.büyük partisi.
Seçim kazandıran bir parti. Bu yüzden her partinin ihtiyacı var HDP'nin oylarına.
Şu anda HDP'ye her ne kadar ihtiyaç olursa olsun seçimden sonra HDP'ye kesinlikle sırt çevirilmesi lazım yoksa çok iç içe olunursa diyalogtan öteye gidilirse işler daha kötü hal alabilir. Türkiye 2. Çözüm sürecini kaldıramaz.

Şu anda HDP'ye her ne kadar ihtiyaç olursa olsun seçimden sonra HDP'ye kesinlikle sırt çevirilmesi lazım yoksa çok iç içe olunursa diyalogtan öteye gidilirse işler daha kötü hal alabilir. Türkiye 2. Çözüm sürecini kaldıramaz.
Tabii ki öyle. Olması gereken şey bu.

Ben Trabzonluyum, bana da Laz esprileri yapıldı. Bu düpedüz ırkçılıktır. Senin benim bunu anlayışla karşılamamız durumun vahametini hafifletmez. Birinin ırkı ile alay edersen sinirlenmesi normal. Bir Kürt'e bir de Laz'a istediğini diyebilirsin zaten. Karşı çıktı mı biri direkt bölücü oluyor biri de Pontus'cu. Artık bu işleri bırakalım.
Samimiyete göre. Bir yabancı bana ileri geri konuşamaz. Irkla alay değil fıkralarda temel genelde enayi olur. Gülünüp geçilir kimse birşey demez. Her yerde acıtasyon yapmaya gerek yok.

Samimiyete göre. Bir yabancı bana ileri geri konuşamaz. Irkla alay değil fıkralarda temel genelde enayi olur. Gülünüp geçilir kimse bir şey demez. Her yerde ajitasyon yapmaya gerek yok.

İşte bak fıkralarda bile bize sallıyorlar. Sen hiç saygı duyulan tarihi kişiliklerle ilgili fıkra duydun mu? Avrupa'da da Polonya'lı fıkraları var. Bazı fıkralar direkt sadece aşağılamak için yazılmış gibi, tabii bazıları hepsi değil.

Tabii ki öyle. Olması gereken şey bu.
Alemi kör, kendinizi cin sanıyorsunuz ha?... 😂

Age of Empires falan mı oynuyoruz yoksa yeni GOT sezonu mu çekiyoruz?

Hâlâ korku iklimiyle kendinize ket vuruyorsunuz. Korka korka bugünlere geldi memleket.

Merhum Erdal İnönü SHP'ye fazla gelmişti. Adamın demokratlığını kaldıramayanlar gidip Baykal'ın paçasına yapıştı.
Şimdi de Bay Kemal'in fazla geldiği parti yakında Baykal'ın talebesi İnce'nin paçasına yapışır.

Alemi kör, kendinizi cin sanıyorsunuz ha?... 😂

Age of Empires falan mı oynuyoruz yoksa yeni GOT sezonu mu çekiyoruz?

Hâlâ korku iklimiyle kendinize ket vuruyorsunuz. Korka korka bugünlere geldi memleket.

Merhum Erdal İnönü SHP'ye fazla gelmişti. Adamın demokratlığını kaldıramayanlar gidip Baykal'ın paçasına yapıştı.
Şimdi de Bay Kemal'in fazla geldiği parti yakında Baykal'ın talebesi İnce'nin paçasına yapışır.
Beni etiketlemenizin nedeni ne yanlış bir şey mi söylemişim ? Ülke de ki deccal derecesinde olan iki parti var birisi Hüda-par diğeri HDP ve bunlar ülkeyi bölmek için canla başla mücadele ediyorlar tabiki hiç bir yakınlaşma göstermemeleri gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı