CHP-HDP ittifak sinyali

Kleapsien26

Picopat
Halk TV'de katıldıkları yayında iki taraftan da ortak noktada buluşma açıklaması yapıldı.
Sezgin Tanrıkulu:
"Önümüzde zaman var. Bizi izleyenler de bu konuda içlerinin rahat olabileceği sözler duymak istiyorlar. Onları rahatlatmak amacıyla söylemiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle bir kavşakta buluşacağız. Geleceğimiz ve Türkiye için buluşacağız. İşimiz zor bunun farkındayız. Önümüzde zor bir süreç var." Açıklamasında bulundu.

6'lı masada HDP tartışma konusu oluyordu. Bu açıklamalar bu tartışmaları yeniden başlatacaktır.

Kaynak: HDP ve CHP'den ittifak açıklaması: Ortak kavşakta buluşacağız - En Son Haber

Son düzenleyen: Moderatör:
Teröristlerin önünde ceket ilikleyen ezik bir partiden de bu beklenir zaten. Adamlar selam bile vermezken bunlar aynı İnstagramda her kıza yazıp ama hiçbirinden yanıt alamayan erkek gibiler. Rezil parazitler.

Partinin asıl amacını bile körelttiler. Öbür dünya varsa Atatürk'ten çekecekleri çok var.

Zorlama bir ilişki kurulmuş. Haberin kaynağına bakınca şaşırmıyoruz zaten. Ebabil kuşları da CHP'yi kriminalize etmek için atlıyor böyle haberlerin üstüne.

Habur Kapısındaki karşılamalar, valilere biz dokunmayın diye talimat verdik demeler, Oslo mutabakatları hiç yaşanmamış gibi yazıyorlar işte.

Ha bu arada! İyi Parti'yle ittifak kuran partinin ayrıca HDP ile ittifak kuracağına inananlar için elimde satılık boğaz köprüsü var.

HDP'yi ben de sevmem ama, iktidarın terörist başının kardeşini TRT'ye çıkarmasını, megri megrileri, davulla zurnayla karşılamaları, mahkeme kurulmasına izin vermesini de unutmayın.

O zamanlar bu vahim olaylara izin veren iktidar, şartlar oluşursa gözü kapalı aynı ittifakı kurar diye düşünüyorum.

Bu ülkede HDP gibi bir partinin etkin olması bile Türk milletine bir hakaret. Türkiye yurt dışında terörist avına çıkıp İsveç'teki olaylarla ilgilenirken, asıl teröristler içimizde cirit atıyorlar.

Bizim siyasetçilerin menfaati için altına yatmayacağı şey yok. Kimse kendini kandırmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı