Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri paylaşıldı

Biraz gülelim "efsane geri vitesler"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne kadar para alıyorlar acaba?

Kul hakkına girerek aldıkları o haram paraları boğazlarında bırakacağız

Forumda genç bir kitle var sokakta telefonunu çıkar diyen 60 yaşındaki adamlardan bile beterler. Tutturmuşlar bir aday olma tantanası. Komikte değil zaten. Kılıçdaroğlu sevin ya da sevmeyin son şansımız artık bunu göremeyip boş geyik yapıyorsunuz. İş ilk turda da biterdi de işte böyle oy bilinci olmayan kişiler yüzünden ikinci tura sarkacak bu gidişle çünkü geçen sene özdağcılar gibi bu sene de inceciler tayfası fırladı. 100 yıl geçse de ince kazanamaz.

Forumda genç bir kitle var sokakta telefonunu çıkar diyen 60 yaşındaki adamlardan bile beterler. Tutturmuşlar bir aday olma tantanası. Komikte değil zaten. Kılıçdaroğlu sevin ya da sevmeyin son şansımız artık bunu göremeyip boş geyik yapıyorsunuz. İş ilk turda da biterdi de işte böyle oy bilinci olmayan kişiler yüzünden ikinci tura sarkacak bu gidişle çünkü geçen sene özdağcılar gibi bu sene de inceciler tayfası fırladı. 100 yıl geçse de ince kazanamaz.
Ben iktidarın bot hesaplar vasıtasıyla ince'yi ön plana çıkardığı kanısındayım. İnce'yi severim ama sosyal medyada bu kadar ilgi toplayabileceği bir ekibi olmamasına rağmen aşırı bir ilgi topluyor.

Bu kadar çok emin olmayin da, kaybederseniz çok büyük boşluğa düşersiniz.

AKP ve Fetö artığı adamlarla aynı masaya oturan, yıllardır loserlıkta çığır açmış bir adamın fiyasko bir şekilde aday olduğunu açıklamasına heyecanlanıyorsanız 2002 AKP övücülerden hiç bir farkınız yok.

Ben iktidarın bot hesaplar vasıtasıyla ince'yi ön plana çıkardığı kanısındayım. İnce'yi severim ama sosyal medyada bu kadar ilgi toplayabileceği bir ekibi olmamasına rağmen aşırı bir ilgi topluyor.
Alakası bile yok. Cebine sadece propaganda için milyonlar alan altılı masa gibi teröristleri anmak yerine milletin gerçek dertlerine sorun bastıkları için oluyor bu. Çok fazla YouTube video ve yayınına çıktılar.

Birileri gider yenileri gelir, çokta gaza gelme. :)
Hocam bunlar sorunu AKP sanıyor fakat bu topraklarda yüz yıllardır olan bir ''saray'' anlayışı var. İsimler gelir gider yine mahvolan halk olur. Tarikatlara bu kadar destek olmasının sebebi de bu. Orada da aynı olay dönüyor.

AKP gidince her şeyin düzeleceğini sanmayın diyene de Aktroll diyorlar çok fena ana bacı düz giresim geliyor kendimi zor tutuyorum. Bu arada Mansur veya İmamoğlu aday olup kazansaydı bir şey değişmezdi. Göstermelik piyon yaparlardı muhtemelen. Çünkü onun arkasında KK, Davutoğlu, Babacan... var.

Son düzenleme:
Hocam bunlar sorunu AKP sanıyor fakat bu topraklarda yüz yıllardır olan bir ''saray'' anlayışı var. İsimler gelir gider yine s*kilen halk olur. Tarikatlara bu kadar destek olmasının sebebi de bu. Orada da aynı olay dönüyor.
Halk sembolik eğitim alınca normal böyle şeyler.
AKP gidince her şeyin düzeleceğini sanmayın diyene de Aktroll diyorlar çok fena ana bacı düz giresim geliyor kendimi zor tutuyorum. Bu arada Mansur veya İmamoğlu aday olup kazansaydı bir şey değişmezdi. Göstermelik piyon yaparlardı muhtemelen. Çünkü onun arkasında KK, Davutoğlu, Babacan... var.
Biri gelir öbürü gider aynı şey olur.

"Bundan yıllar sonra Orta Doğu'daki bu kıyametler satır aralarını doldururken, bizim kaybettiklerimiz tozlu sayfalarda konu bile olmayacak."

Babalarımız, dedelerimiz cahildi ve politikacıları suçladılar. Bizim elimizin altında ise bilgi, kaynak ve zaman var. Umut beslemek cahiliyettir, hayat standartlarımızı yükseltmek için it gibi çalışıp göç etmek zorundayız.

Halk sembolik eğitim alınca normal böyle şeyler.

Biri gelir öbürü gider aynı şey olur.

"Bundan yıllar sonra Orta Doğu'daki bu kıyametler satır aralarını doldururken, bizim kaybettiklerimiz tozlu sayfalarda konu bile olmayacak."

Babalarımız, dedelerimiz cahildi ve politikacıları suçladılar. Bizim elimizin altında ise bilgi, kaynak ve zaman var. Umut beslemek cahiliyettir, hayat standartlarımızı yükseltmek için it gibi çalışıp göç etmek zorundayız.
Bu resmen kaçmak fakat kaçana kızan aptaldır bana kalırsa. Ben ne olursa olsun temelli olarak başka ülkede yaşayamam.

Geri
Yukarı