Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri paylaşıldı

Troller tutuşmuş ve Erdoğan kazanacak diye tag açmışlar ama korkunun ecele faydası yok!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi bunlar bu adama tapıyor benim bir tane atam var gazi Mustafa Kemal Atatürk

😎

kemalyavasimam.png

Geliyorlar!

Tayyipten bir farkı olmadığını hala anlamıyorlar. Her şeyi geçtim aynı masaya oturduğu adamlara baksan anlarsın ne olduğunu.

Mesela Zeydan denen Adana barzosu.

Konum AKP'li troll dolmuş hepsini tek seferde göz ardı listeme göndereceğim 😎

Troller tutuşmuş ve Erdoğan kazanacak diye tag açmışlar ama korkunun ecele faydası yok!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vallahi bunlar bu adama tapıyor benim bir tane atam var gazi Mustafa Kemal Atatürk

😎
RTEye atam deyinceye kadar bu ülkeyi terk ederim. Bu seçim öyle bir seçimdir benim için.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk seçim posteri paylaşıldı. Posterde Sinan Ateş'ten Ali İsmail Korkmaz'a, tarikat yurdunda intihar eden Enes Kara'dan depremde ölen kızının elini bırakmayan babaya, 128 milyar dolardan bacakları kesilen köpeğe kadar birçok ayrıntı bulunuyor.

Eki Görüntüle 1693345
"Tarikat ve cemaatleri sindireceğiz" diyor sanırım.

😎
Açaba günlük ne kadar kazanıyor troll hesaplar.

Yeni konular

Geri
Yukarı