Kenan Evren öldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ferhatty

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi Kenan Evren öldü.

Gene siyasete kayacak bir konu daha. Allah rahmet eylesin ne diyeyim.

Erdal Eren için "Asmayalım da besleyelim mi?" şeklinde bir ifadesi var kendisinin. Ölmesine sevindim mi? Hem evet hem de hayır, acı çekmesini dilerdim.

Aydın'da toprak ağasıydı kendisi, çiftçiye toprakları dağıtalım dendiğinde kendi işine çomak sokulmasın diye toprakları ekinsiz bırakmasıyla aklımda kaldı kendisi. Olmasaydı süper olurdu.

Yalnız sosyal medyada kullanıcıların yaptıkları yorumlara gül gül öldüm. Çoğu kişi ateşi bol olsun yazmış. :D

Zorunlu Din dersinin ne zararı var size? Müslüman bir Ülke'de yaşıyoruz. Hatırlatıyım. Yaptığı en büyük fayda bu olmuş doğrusu.

Çok kültürlü devletin dini olmaz.
Dinsiz milletlerin devamına imkan yoktur. Fakat din konusunda zorlama olmamalı. Osmanlı İmparatorluğunda Hristiyan ile Müslüman kardeşçe yaşardı. Şimdi görsen düşman konumuna düşmüşüz. Kültürümüzü kaybediyoruz. İslam ahlakı inanç özgürlüğünü savunur. Vah, vah.. Nerelere düşüyoruz biz böyle.. Dünya Osmanlı'yı örnek alırdı, şimdi ise Osmanlı torunları batı'yı örnek alıyor.

Son düzenleme:
Zorunlu Din dersinin ne zararı var size? Müslüman bir Ülke'de yaşıyoruz. Hatırlatıyım. Yaptığı en büyük fayda bu olmuş doğrusu.
Herkes dinini özgürce yaşamalı. Hiçbir şey zorunlu olmamalı. Evet müslüman bir ülkede yaşıyoruz ancak, bu ülkede hıristiyanı da var, yahudisi de var, ateisti de var. Belki bunlar islamı öğrenmek istemiyor. Kimseyi hiçbir şey için zorlayamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı