Kendi bilgisayar şirketimizi kurmak

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Kendime ait bir bilgisayar şirketi kurmak mümkün mü?
İstediğim site İtopya, sinerji, gamegaraj gibi bir site olacak ama daha çok Gamegaraj'a benzeyecek.
GameGaraj
Yukarıda linkini verdim sitenin bende onlar gibi kendime ait bir kasa üretip ama PSU üretmeyeceğim. Onlar gibi hazır sistemler toplayıp internette onları özelleştirilebilir şekilde satmak istiyorum.
İlk başlayacağımda tabii ki yüksek kartlı sistemler satamam ama AMD RX 5xx serisinden ve NVIDIA GeForce GTX 16XX serisinden ekran kartları ile sistem toplayıp kendi kasamın içine koyup satmak mümkün müdür?
Bana ne kadar sermaye gerekmektedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendime ait bir bilgisayar şirketi kurmak mümkün mü?
İstediğim site İtopya, sinerji, gamegaraj gibi bir site olacak ama daha çok Gamegaraj'a benziyecek.
GameGaraj
Yukarıda linkini verdim sitenin bende onlar gibi kendime ait bir kasa üretip ama PSU üretmiyeceğim onlar gibi hazır sistemler toplayıp internette onları özelleştirilebilir şekilde satmak istiyorum.
İlk başlayacağımda tabii ki yüksek kartlı sistemler satamam ama AMD RX 5xx serisinden ve NVIDIA GeForce GTX 16XX serisinden ekran kartları ile sistem toplayıp kendi kasamın içine koyup satmak mümkün müdür?
Bana ne kadar sermaye gerekmektedir acaba?

Kanka sermayen var mı bir tık milyonların olması lazım :D.

Bunu sormak için çok yanlış yerdesiniz...

Neden? Zaten şu an açmayacağım 10 yıl sonra vs. bu zamanda para biriktirmeye başlarım birkaç TL atıp :D büyüyünce çalışıp daha çok biriktiririm. Şu an yaşım zaten 13 :D.

Cok rahat bir kac bin TL ile kurabilirsin fakat marka olabilmen icin musterilerinin olmasi gerekiyor. YouTuberlarla anlastiginda veya reklam verdiginde buyuk ihtimalle bir kac kisi alir.

Neden? Zaten şu an açmayacağım 10 yıl sonra vs. bu zamanda para biriktirmeye başlarım birkaç TL atıp :D büyüyünce çalışıp daha çok biriktiririm. Şu an yaşım zaten 13 :D.

Ohoooo siz o işi unutun kusura bakma bende büyük birisin işin gücünde birisin zannettim öyle siteler kurmak için bir kere babanızın zengin olması lazım ailen zenginse kurarsın siteyi.

Geri
Yukarı