Kendi Yapımım Cougar Conquer Kasa

Alüminyumdan mı keserek yaptın? Eğer öyleyse Apple MacBook’lar gibi kasadan kaynaklı ısı dağılımı ile soğutmadan da faydalanabilirsin:)

Bu kasanın hayranları çok nedendir bilmem ama eline emeğine sağlık. Bitmiş ve boyanmış halini de görmek isteriz en kısa zamanında:)

" 1.5mm DKP " konu basında belirtmişti arkadaş okumadınız mı :)

Ellerinize sağlık hocam. Çok güzel bir replika olmuş, belki sac kalınlığı orijinalinden fazla bile olabilir... Renklendirme yapılırsa ortaya çok daha güzel şeyler çıkacaktır.

Alüminyumdan mı keserek yaptın? Eğer öyleyse Apple Macbook’lar gibi kasadan kaynaklı ısı dağılımı ile soğutmadan da faydalanabilirsin:)

Bu kasanın hayranları çok nedendir bilmem ama eline emeğine sağlık. Bitmiş ve boyanmış halini de görmek isteriz en kısa zamanında:)

Alüminyum değil ama DKP muhtemelen onda da aynı şey olabilir diye düşünüyorum.
Bitmiş halini bende merak ediyorum bakalım nerdeyse herşeyi aynı oldu bugün yarın biter diye düşünüyorum.

Spider web tarzı bir tasarım yapılabilir mi ufak bir kısım da olsa belki farklı bir görünüm hava katar. Aklıma oyle geldi bi an.
En son görselde ki gibi yapacağım artık bu şekilde güzel duruyor biraz da acele ediyorum bir an önce bitsin diye :)
Bu kasanın tasarımı nedense hoşuma gitmiyor ama elinizde yapmanız gerçekten bir başarı bence👍 Ellerinize sağlık güzel olmuş😁
Teşekkür ederim.

El elemeği göz nuru. Umarım renklendirmeyi de güzel yaparsın.

Teşekkürler. Eğer uygun olursa fırın boya yaptırıcam en azından ileride de atma gibi bişey olmaz

Sanki kendim yapıyormuş gibi heyecanlandım.Hocam,kasa bittiğinde fotoğraflarını atarsınız artık :)Çok merak ettim.Bu arada ellerinize sağlık harika oluyor.

Teşekkürler :) tabi bitince de atacağım fotoğrafları. :)

Ellerinize sağlık cok güzel duruyor. Ben de elektrik elektronik muh. okuyorum 3. Sınıfa gectim ama okulda bize teknik çizim dersleri vermiyorlar. Sadece proteus, c++, matlab gördüm. Ben de internetten Solidworks ve AutoCAD ogrenmek istiyordum şu sıralar.

Kendi başıma nerden calismaliyim?
Udemy den çalışmaya gerek var mı yoksa YouTube üzerinden yeterli olur mu?
Hangisiyle baslayayim sizce?

Ellerinize sağlık cok güzel duruyor. Ben de elektrik elektronik muh. okuyorum 3. Sınıfa gectim ama okulda bize teknik çizim dersleri vermiyorlar. Sadece proteus, c++, matlab gördüm. Ben de internetten Solidworks ve AutoCAD ogrenmek istiyordum şu sıralar.

Kendi başıma nerden calismaliyim?
Udemy den çalışmaya gerek var mı yoksa YouTube üzerinden yeterli olur mu?
Hangisiyle baslayayim sizce?

Bana da tutup kolumdan öğreten gösteren olmadı liseden az bir bilgim var ama liseden önce de YouTubeden izledim videoları YouTube öğrenmen için yeterli olur ileri zamanlarda yetersiz görürsen udemye geçersin zaten iki üç parça cizince anliyosun mantığını
Çok güzel duruyor. 👍
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı