Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Oyunu oynadım. Bağımlılık yaptığını söyleyebilirim. Ama çok kısa sürüyor hemen öteki modlara geçmeye başlıyorsun. Perspektif kamera gelirse daha iyi olur derim. :)
Beğenmenize çok sevindim :) Bu arada şaka yapmıyorum, önümde perspektif kamera kodu açık, yapmaya çalışıyordum. Önerilerinizi tek tek uygulamaya çalışıyorum...

Heyecanla bekliyoruz. Steame atsan da alsak destek önemli :)
Gerçekten harika 😍 eğer oyunu biraz daha geliştirebilirseniz Steam'e bile koyabilirsiniz.
Steam'e koy bunu yalnız. Çok iyi olmuş.

Çok teşekkürler. Elimden geldiğince hızlı şekilde düzgün bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum, bakalım ne olacak.

Hocam ilk olarak ellerinize sağlık. Aynı ortamda bulunduğumuz birisinin güzel bir şey yapması gerçekten mutlu ediyor. Özellikle alıntısını yolladığım bölümün konsept tasarımını çok beğendim. Başarılarının devamını diliyorum.
Teşekkürler! Madem öyle, değiştirdiğim ve yeni eklenen bölümlerden birkaç paylaşımda bulunayım :)
oyun2.PNG
oyun3.PNG
oyun4.PNG

Beğenmenize çok sevindim :) bu arada şaka yapmıyorum, önümde perspektif kamera kodu açık, yapmaya çalışıyordum. Önerilerinizi tek tek uygulamaya çalışıyorum...

Çok teşekkürler. Elimden geldiğince hızlı şekilde düzgün bir şeyler çıkarmaya çalışıyorum, bakalım ne olacak.

Teşekkürler! Madem öyle, değiştirdiğim ve yeni eklenen bölümlerden birkaç paylaşımda bulunayım :)
Eki Görüntüle 750941Eki Görüntüle 750943Eki Görüntüle 750945

Bu oyun tutar.
İyi test ekibi olduk :)
oyunu bir daha düzgün deneyeyim. Hata bulursam yazarım.

Bu oyun tutar.
İyi test ekibi olduk :)
oyunu bir daha düzgün deneyeyim. Hata bulursam yazarım.
Oyunu çok fazla hata varken paylaşmışım ne yazık ki, yeni yeni fark ediyorum. O yüzden çok mutlu olurum teşekkür ederim!

@yigidyum Harita tasarımlarını kimsenin beklemediği değişik ve gerçekten zeka oyunu diyebileceğimiz bir şekilde yapmayı başarabilirsen önünde kimse duramaz.
Şu anda gördüğünüz kadarı ile çevre tasarımları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? daha önce bir tane daha paylaşmıştım onu da alıntılayayım.
Dostum, mobil için bu tarz oyunlar biraz zor şu an benim için. Işıklar vs. ciddi bir optimizasyon gerekiyor. Ama fikir çok güzel, aklımda dursun. Bir gün girişirsem senden akıl almam gerekecek.

Bu arada bu gün bir bölüm üzerine çalışmaya başladım. Nasıl oluyor sizce?
Eki Görüntüle 727472

Oyunu çok fazla hata varken paylaşmışım ne yazık ki, yeni yeni fark ediyorum. O yüzden çok mutlu olurum teşekkür ederim!

Şu anda gördüğünüz kadarı ile çevre tasarımları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Daha önce bir tane daha paylaşmıştım onu da alıntılayayım.

Şu anki tasarımlarınız güzel fakat daha orijinal tasarımlar yapabilirseniz ne mutlu size.

7. bölümü geçemedim :/ niyeyse zıplamıyor engellerden fazla.
@yigidyum ben mi beceriksizim geçilmiyor mu cidden?
Bir de oyunun gamepad desteği var mı? Gamepadım gelince bir de öyle denemek isterim.

Şu anki tasarımlarınız güzel fakat daha orijinal tasarımlar yapabilirseniz ne mutlu size.
Aklımdaki şeyleri yapamayabiliyorum model vs. bulamadığım için. Elimden geleni yapacağım. Teşekkürler!
7. bölümü geçemedim :/ niyeyse zıplamıyor engellerden fazla.
@yigidyum ben mi beceriksizim geçilmiyor mu cidden?
Bir de oyunun gamepad desteği var mı? Gamepadım gelince bir de öyle denemek isterim.
Dostum yolu ortalayarak ve biraz hızlanarak girmeye çalış. Oyunun temeli labirent içerisindeki zorlukta yatıyor, oyun hemen bitmesin diye ;) Eğer hiç zıplamıyor ise sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz? Optimizasyon tam oturmadığı için düşük sistemli bilgisayarlarda oynarken tutukluk yapabiliyor.

Gamepad desteği zor gözüküyor, fakat çok hoş durabilir. Aklımın bir kenarına yazıyorum :) Teşekküerler!

Düzeltme: Gamepad desteği yolda :)

Aklımdaki şeyleri yapamayabiliyorum model vs. bulamadığım için. Elimden geleni yapacağım. Teşekkürler!

Dostum yolu ortalayarak ve biraz hızlanarak girmeye çalış. Oyunun temeli labirent içerisindeki zorlukta yatıyor, oyun hemen bitmesin diye ;) eğer hiç zıplamıyor ise sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz? Optimizasyon tam oturmadığı için düşük sistemli bilgisayarlarda oynarken tutukluk yapabiliyor.

Gamepad desteği zor gözüküyor, fakat çok hoş durabilir. Aklımın bir kenarına yazıyorum :) teşekküerler!

Düzeltme: Gamepad desteği yolda :)

Ooo. İyi oldu vallahi. Oyunu çıkartırsan yolla bedava bir kod oynayalım :)
imzadaki sistem var herhalde 7 8 yıl kullanırım onu :)
ortada oynuyordum düşükte deneyeyim.
Bu arada Steam greenlighta koy bu oyunu ileride. Kesin oynayanı olur.

Ooo. İyi oldu vallahi. Oyunu çıkartırsan yolla bedava bir kod oynayalım :)
imzadaki sistem var herhalde 7 8 yıl kullanırım onu :)
Ortada oynuyordum düşükte deneyeyim.
Dostum güzel haber, zaten Gamepad desteği vardı kullandığım Script içinde. Kullanabilirsin. Nasıl olduysa aklıma bile gelmedi :D Düzeltmeler yapılacak.

Soruna gelince, muhtemelen sistem ile ilgili. Optimizasyon üzerinde çalışıyorum.

Geri
Yukarı