Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Güzel olmuş ama farklı perspektiflerden bakılma seçeneği getirebilirsiniz bence.
Evet çok güzel fikir, deneyeceğim.
Oyununuzu oynadım ve beğendim. Ara sıra oynanabilecek, oynandığında eğlenceli olan bir oyun.
Daha da geliştirmeler ve yeni Modlarla birlikte daha da oynanabilir olacağını düşünüyorum. Çok teşekkür ederim, çok hevesli değildim yeniden heveslenmemi sağladı yorumlarınız.
2. bölümde engel var onu geçemedim. Zıplayamıyorum.
Sistem özellikleriniz kötü ise ve oyun kasıyorsa dediğim gibi, bu tarz sıkıntılar oluyor. Ama değilse nedenini cidden ben de bilmiyorum, başka böyle şikayet gelmedi. Nasıl sistem özellikleriniz, kasıyor mu oyun?

Kesinlikle uzayda da bir bölüm olmalı mario karttaki gibi bir uzay bölümü hoş olabilir
Ayrıca emeğine sağlık. Bunun geliştirme aşamalarıyla alakalı bir video çeksen, bu işe yeni başlayanlara çok destek vermiş olursun bu arada.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 69
@yigidyum Hyper Casual oyunlarla veya sektörüyle ilgileniyor musun ? Bir de Discord gibi daha detaylı konuşabileceğimiz bir platform kullanıyorsan ismini alabilir miyim sakıncası yoksa 😁

Sistem gereksinimi ve ismi ne yüksekse biraz düşür bende oynamak istiyomda.
Dostum düşürebildiğim kadar düşüreceğim, fakat zamanla oluyor. Optimize etmek zahmetli iş. Sen yine indir dene bence, belki problem olmaz. Yakın zamanda yeni güncel versiyonunu atarım zaten.
Kesinlikle uzayda da bir bölüm olmalı mario karttaki gibi bir uzay bölümü hoş olabilir
Ayrıca emeğine sağlık. Bunun geliştirme aşamalarıyla alakalı bir video çeksen, bu işe yeni başlayanlara çok destek vermiş olursun bu arada.
Çok güzel bir öneri, çok teşekkürler. Kafamda bir tasarlayayım, göze hoş gelecek gibi. Bir de sanırım biraz daha grafiklere yüklenebilirim. Çok hoş duracağını düşünüyorum.

Tebrikler ve başarılar.
Teşekkür ediyorum :)
@yigidyum Hyper Casual oyunlarla veya sektörüyle ilgileniyor musun ? Bir de Discord gibi daha detaylı konuşabileceğimiz bir platform kullanıyorsan ismini alabilir miyim sakıncası yoksa 😁
Hiper Casual oyunlar üzerine düşmüştüm bir ara. Genelde bu türde fikir satıyorsunuz. Güzel bir planlama ile mobil sektörde büyük başarılar mümkün olabiliyor. Discord kullanıyorum, fakat önümüzdeki günlerde ne yazık ki konuşma fırsatım olmayacak. Discord ismim yigitoztoprak. Discorda çok hakim değilim. Eğer mesajlaşabiliyorsak ekleyip kafanızdakilerini sorabilirsiniz, bildiğim kadarıyla yanıtlarım. Daha sonra sesle sohbet etme imkanımız da olur.
Resimlerden gördüğüm kadarıyla çok güzel gözüküyor. İndirip oynamak lazım. Elinize emeğinize sağlık.
Teşekkür ediyorum, imkanınız varsa denemenize çok sevinirim.

Geri
Yukarı