Kendi yaptığım oyunum ve demosu

Ne demek hocam seve seve yaparim. Hatta bolumun atmosferine gore bolum bolum bile yaparim isterseniz.
Eğlence Modu bölümlerinde ses yok. Onlara yaparsanız harika olur. Size ulaşabileceğim Discord tarzı bir platform var mıdır? Yarın konuşalım bu konuyu.
Sen beğendin mi? :D
Açıkçası ben beğendim, çünkü arkadaș ücretsiz içerik sunuyor ve beklentim düşük.
@Hirok burada bize bir kaç saate bitmiş ürün sundu ve hiç fena değil. :)
Sanırım @292941 oyundan bahsediyor, bir anlaşmazlık olmuş gibi :D

Bu yolda üzerimde çok emeği geçmiş olan @Predator Titan'a da yeniden çok teşekkürler. Belki hatırlar beni :) en azından elle tutulur bir şeyler yapmaya başladım ufaktan, yolun daha çok başı.
Asıl ben çok teşekkür ediyorum.

Beni böylesine güzel bir şekilde hatırlatıp, saydığınız için çok mutlu oldum.
Öğrenmek için gösterdiğiniz çabanın boşa gitmeyeceğini biliyordum. Azimli olmanız ve niyetinizin iyi yönde olduğunu bildiğim için elimden gelen yardımı yapmak istemiştim. Şimdi görüyoruz ki siz daha da güzel bir sonuç çıkarmışsınız.

Oyunu beğendiğimi belirtmeme gerek bile yok diye düşünüyorum, eline koluna sağlık.

Son olarak arkadaşlar, yiğit bu çalışmayı yapmak için aylarını yıllarını vermiş durumda. Sürekli üzerine düşüp, çalışıp güzel bir oyun çıkarttı bunca zaman sonunda.
Kendisi bu oyunu kısa bir zamanda yapmadı, sıfırdan yükseldi buraya kadar. İnat ve çalışma ile.

Bunları yazmamın ana sebebi şu; yiğit genç yaşta, hevesli bir genç olarak bu işi yapabildi, sizlerin arasında da bu şekilde bir şey başarmak isteyen varsa kolay olmayacağını ve çok çalışması gerektiğini bilip, devam ederse sonunda amacına ulaşacağını bilmesini isterim.

Tekrardan teşekkürler yiğit. Umarım daha iyi yerlere ulaşırsın.

Başarılar.

Forumu bıraktığınızı sanıyordum hocam, ben size göre daha yeni üyeyim ama açtığınız konuları görmüştüm.
---

Oyunu en kısa zamanda deneyeceğim, başarılar:)
Biraz ara veriyoruz diyelim dostum. Teveccühünüz, sağolun.

Aklında planlar vardır zaten ama tam geliştirdiğini düşündüğünde Steam'a koy. Biz yeşil oy veririz. 2 dolara satsan bile bin kişi alsa eline iyi para geçer.
Sizden gelen yorumlar doğrultusunda öyle yapacağım. Yeniden heveslendirdiniz, çok teşekkürler :)
Asıl ben çok teşekkür ediyorum.

Beni böylesine güzel bir şekilde hatırlatıp, saydığınız için çok mutlu oldum.
Öğrenmek için gösterdiğiniz çabanın boşa gitmeyeceğini biliyordum. Azimli olmanız ve niyetinizin iyi yönde olduğunu bildiğim için elimden gelen yardımı yapmak istemiştim. Şimdi görüyoruz ki siz daha da güzel bir sonuç çıkarmışsınız.

Oyunu beğendiğimi belirtmeme gerek bile yok diye düşünüyorum, eline koluna sağlık.

Son olarak arkadaşlar, yiğit bu çalışmayı yapmak için aylarını yıllarını vermiş durumda. Sürekli üzerine düşüp, çalışıp güzel bir oyun çıkarttı bunca zaman sonunda.
Kendisi bu oyunu kısa bir zamanda yapmadı, sıfırdan yükseldi buraya kadar. İnat ve çalışma ile.

Bunları yazmamın ana sebebi şu; yiğit genç yaşta, hevesli bir genç olarak bu işi yapabildi, sizlerin arasında da bu şekilde bir şey başarmak isteyen varsa kolay olmayacağını ve çok çalışması gerektiğini bilip, devam ederse sonunda amacına ulaşacağını bilmesini isterim.

Tekrardan teşekkürler yiğit. Umarım daha iyi yerlere ulaşırsın.

Başarılar.
Çok teşekkürler! Umarım yaptığım şey bu konuda hevesli olan arkadaşlarıma da umut olur, örnek olur. Biraz zaman oluyor fakat çıkan sonuca kesinlikle değiyor.

Sırada oyunu son haline getirip Steam'de yayınlamak var. İşte ben o konuda da tecrübesizim. Galiba yine sizden yardım almam gerekecek. Yakında benden bıkacaksınız diye korkmuyor değilim :D
Ellerine sağlık oyunu en kısa sürede deneyeceğim.

Elinize sağlık, güzel görünüyor. Bilgisayar aldığımda denenecekler listesine eklendi. ;)
Yorumlarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı