Kendi yaptığım oyunun ikinci demosu (Güncel ve son demo)

Öncellikle oyun güzel olmuş ancak bazı hatalar ve eklenmesini istediğim şeyler var.

• İlk kamera açısında fare ile kamerayı hareket ettirebilirsek güzel olur.
  • Top görünüşleri geçtiğimiz bölümlere göre açılmalı.
  • Uzay gemisi bölümünde ki engellerin yüksekliğini alçaltmanız gerekiyor. Çünkü üstlerinden atlarken hep engellere temas ediyoruz. Bu da canımızın gitmesine yol açıyor.
  • Ve ayrıca bu engeller çok yüksek olduğu için oyunda bir hata oluşuyor.
Şimdi Hata'nın yapılışını göstereceğim
1. olarak bir engelin üzerinden zıplıyoruz.

Eki Görüntüle 905106

2. olarak engelin üstünden zıplarken duruyoruz.

Eki Görüntüle 905126

3. olarak geriye gidiyoruz ve böylece labirentin dışına çıkıyoruz. 😀

Eki Görüntüle 905128
Öncellikle oyun güzel olmuş ancak bazı hatalar ve eklenmesini istediğim şeyler var.

• İlk kamera açısında fare ile kamerayı hareket ettirebilirsek güzel olur.
  • Top görünüşleri geçtiğimiz bölümlere göre açılmalı.
  • Uzay gemisi bölümünde ki engellerin yüksekliğini alçaltmanız gerekiyor. Çünkü üstlerinden atlarken hep engellere temas ediyoruz. Bu da canımızın gitmesine yol açıyor.
  • Ve ayrıca bu engeller çok yüksek olduğu için oyunda bir hata oluşuyor.
Şimdi Hata'nın yapılışını göstereceğim
1. olarak bir engelin üzerinden zıplıyoruz.

Eki Görüntüle 905106

2. olarak engelin üstünden zıplarken duruyoruz.

Eki Görüntüle 905126

3. olarak geriye gidiyoruz ve böylece labirentin dışına çıkıyoruz. 😀

Eki Görüntüle 905128
Dostum biraz geç cevap veriyorum kusura bakma. Söylediklerini dikkate akacağım. Daha önceki mesajlarımda söylemiştim, 7. bölümdeki görünmez duvarlar kaymış ne yazık ki ama düzelttim. Sorunun nedeni ondan kaynaklıydı.

Çok teşekkürler! :)

40 sayfa geçmiş. Muhtemelen yorumları dönmüştür ama ben de söyleyeyim. Tam mobile yakışır bir oyuna benziyor. Steam üzerinden tatmin edici bir gelir elde edeceğini düşünmüyorum. Mobile optimize edebilme şansınız var mı?

Çıkınca beni etiketleyin hocam, ismimi değiştirmiyorum bakın.
Tamamdır dostum, bu belge işleri süreci biraz uzattı. Çok teşekkür ediyorum :)
40 sayfa geçmiş. Muhtemelen yorumları dönmüştür ama ben de söyleyeyim. Tam mobile yakışır bir oyuna benziyor. Steam üzerinden tatmin edici bir gelir elde edeceğini düşünmüyorum. Mobile optimize edebilme şansınız var mı?
Dostum mobil için düşünüyorum fakat Steam'den sonra. Daha önce denedim ve çok daha sancılı geçiyor. Yanıma bir iki kişi bulabilirsem çok güzel olacak :(

Yeni konular

Geri
Yukarı