Kendimden 5 yaş büyük kız arkadaşım var

Ailemde ki çoğu bireye bahsettim sıkıntı olmaz bu konuda.

Olabilir yine de. Tespit edilirse manitanızla hapishane telefonundan konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca yaşayacağınız hernegi bir cinsel ilişki de çocuğa cinsel istismar şeklinde değerlendirilecektir.

Olabilir yine de. Tespit edilirse manitanızla hapishane telefonundan konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıca yaşayacağınız hernegi bir cinsel ilişki de çocuğa cinsel istismar şeklinde değerlendirilecektir.

Türkiye'de yaşıyoruz 🤣 ailem şikayetçi olmadığı sürece hiçbir sıkıntı olmaz kendisi bizzat avukat arkadaşına danıştı bu konuyu.

Türkiye'de yaşıyoruz 🤣 ailem şikayetçi olmadığı sürece hiçbir sıkıntı olmaz kendisi bizzat avukat arkadaşına danıştı bu konuyu.
Türkiye'de adalet sadece sarayların ismidir. Kanuna takılmayın.

Konuyu hortlatacam kusura bakmayın beyler ama benim de bundan 2 sene önce 18 yaşındayken kendimden 5 yaş büyük sevgilim vardı ve biz çok uyumlu çifttik yan yana dursak bile sorun olmuyordu büyük kızlar her zaman iyidir şuana kadar manitalarımın %70'i benden en az 1 yaş büyüktü siz düşünün. Kendi yaşıtlarımdan kat kat daha iyidir, neden ayrıldın derseniz de şunu diyim kendisinin benle yaşıt bir kardeşi vardı ben de o yüzden kızdan ayrıldım. Gerçekten zeki bir kızdı ama beyler bir gün karşınıza kendinizden büyük kız çıkarsa takılmayı deneyin takılırsanız belki de doğru bir şey yaptığınızı fark edersiniz.

Konuyu hortlatacağım kusura bakmayın ama benim de bundan 2 sene önce 18 yaşındayken kendimden 5 yaş büyük sevgilim vardı ve biz çok uyumlu çifttik yan yana dursak bile sorun olmuyordu büyük kızlar her zaman iyidir şu ana kadar manitalarımın %70'i benden en az 1 yaş büyüktü siz düşünün. Kendi yaşıtlarımdan kat kat daha iyidir, neden ayrıldın derseniz de şunu deyim kendisinin benimle yaşıt bir kardeşi vardı ben de o yüzden kızdan ayrıldım. Gerçekten zeki bir kızdı ama bir gün karşınıza kendinizden büyük kız çıkarsa takılmayı deneyin takılırsanız belki de doğru bir şey yaptığınızı fark edersiniz.

Kesinlikle katılıyorum ancak bizde ayrıldık :D bir yere kadar yürüyor ama bir yerden sonra gerçekten yürümemeye başlıyor üzüldüm mü? Hayır en azından deneyimlemiş olduk ve dediğiniz gibi yaşıtlarımızdan her zaman daha iyiler çünkü ergen ergen tavırları yok olgun düşünüyorlar anlayışlılar bu durum da benim hoşuma gidiyor açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı