Kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım?

Emaneti alsaydın kavga başlamadan biterdi.

asdf.PNG

Şaka bir yana şikayetçi olun.

Abilerim ablalarım kusura bakmayın giremedim foruma. Sizi de merakta bırakmışım sanırım biraz 😅. Sonuçlar çok kötü. Çıkışta sizin dediğiniz gibi 5 kişi ile geldiler. Bir an duraksadım. Kötü olan kavgayı dershaneden uzak bir yerde yaptık 😕. Hayatımın dayağını yedim. (ben 1 kişiyle baş edemiyorum 5 kişiye ne yapayım abi) burnum kırıldı + kolum ve bacağım burkuldu + kaşım yarıldı + gözüm biraz şiş. Anlayacağınız içimden geçtiler. Ben anca bir tanesinin gözüne vurdum. Ama şunu fark ettim 1 kişi gelseydi kesin sağlam çıkardım. Dershaneye gitmiyorum sanırım başka dershaneye geçeceğim. Şimdi bana rapor falan verirler mi? ( darp raporu gibi ).ve konu troll değil abilerim. Gerçek. Teşekkürler helvamı falan hazırlamışsınız. Cenazeyi şimdilik erteleyebiliriz 😁. Fiziksel olarak öldüm ama psikolojik olarak bayağı rahatım. (neden bende bilmiyorum ).yukarıda belirttim ama darp raporu alırsam en fazla ne yapabilirim tavsiye verebilir misiniz? Teşekkürler 🙏🏻 beni önemsediğiniz için 😁
Kuzenleri topla. Hatta adres ver yakındaki TÖH'ler yardıma gelsin.

Evet abilerim ablalarım... Başlıkta gördüğünüz gibi kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım sorusunu size sormak istiyorum. Bir çocuk beni hem söz hem de kaba kuvvet kullanarak rahatsız ediyor. Güçsüz değilim. Ama kuvvetlide değil. Bu çocuk rahatsız etmeye başladı artık. Git başımdan diyorum benimle dalga geçiyor. Mesela sen bana 10 kere ben 1 kere vurayım diyor. Bana lütfen onu takma boş ver sen ne olacak gibi sanki tavsiyeler vermeyin. Bugün çıkışta anneme küfür edince artık yeter dedim. Yarın kavga çıkabilir maalesef. Ama hangi taraf galip gelir bilemem. Bana tavsiyeler verebilir misiniz lütfen :/ ne yapmalıyım? Biliyorum bu metin biraz uzun oldu ama kusura bakmayın :) . Çocuk benden 5,6 CM uzun. Ben ondan daha güçlüyüm demiyorum ama... Daha önce sadece 2 kez kavgaya girdim. Biraz taktik verebilir misiniz? Hepinize teşekkürler :)
Sana yapacağın şeyi söyleyeyim, Sınıf hocasıyla görüş bak hocam bu böyle böyle yapıyor bir daha yaparsa bayıltırım uyarıyorum de. Dövüş günü gelince fırsat bulup burnunun ortasına çak yumruğu narkoz at kendini koru.

Soluk borusuna yumruk atabilirsiniz.

Hocam dediğiniz şey gerçekten tehlikeli çok ciddi şeyler olabilir.

Soruya gelecek olursak çeşitli dövüş teknikleri var onlarda karşındakinden gücünü değil aklını kullanarak karşı koyuyorsun onlara bakabilirsiniz.
Ama vaktiniz kısıtlı size tavsiyem hiç girişmemeniz ama derseniz illa ben adama dalacağım yapacak bir şey yok İnsan Tek Vuruşta Nasıl Yere Yıkılır? buna bir bakın başarılar diyeyim ne diyeyim.
Edit: Konu eskiymiş hocam ne oldu ne yaptınız.

Evet abilerim ablalarım... Başlıkta gördüğünüz gibi kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım sorusunu size sormak istiyorum. Bir çocuk beni hem söz hem de kaba kuvvet kullanarak rahatsız ediyor. Güçsüz değilim. Ama kuvvetlide değil. Bu çocuk rahatsız etmeye başladı artık. Git başımdan diyorum benimle dalga geçiyor. Mesela sen bana 10 kere ben 1 kere vurayım diyor. Bana lütfen onu takma boş ver sen ne olacak gibi sanki tavsiyeler vermeyin. Bugün çıkışta anneme küfür edince artık yeter dedim. Yarın kavga çıkabilir maalesef. Ama hangi taraf galip gelir bilemem. Bana tavsiyeler verebilir misiniz lütfen :/ ne yapmalıyım? Biliyorum bu metin biraz uzun oldu ama kusura bakmayın :) . Çocuk benden 5,6 CM uzun. Ben ondan daha güçlüyüm demiyorum ama... Daha önce sadece 2 kez kavgaya girdim. Biraz taktik verebilir misiniz? Hepinize teşekkürler :)
Konu 24 Şubatta açılmış. Adamı teklediniz mi? Veya tek mi yediniz?

Soluk borusuna yumruk atabilirsiniz.

Yok öldürsün istiyorsan. Bak kardeşim karnına bir yumruk eğer sarsılırsa sarsıldığını an bacağın güçlüyse diz kapağına sert bir tekme at yere düşer büyük ihtimal. Eğer ilk o saldırdıysa kolunla saldırılarınla bloklamaya çalış 2-3 vurduktan sonra boşluğunu yakalayıp bir vur karnına sonra üstteki planı uygula ama hızlı ol. Eğer bizim sınıftaki gibi *ayı* gibi bir şeyse saldırılarını bloklayın sadece sonra geri çekilde karnına vur “şaaaakkk” komboyu biliyorsun.

Not: Özür dilerim konu azıcık eskiymiş.

Geri
Yukarı