Kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım?

İllaki zarar mı vermek gerek? Bu ne biçim adap?

Ben çocuğun kendini ezdirmemesi için taktik veriyorum tükürmek en son yapılacak yöntemdir.
Ayrıca beni yargılamak sana mı kaldı? Kendini ezdirip güveni düşeceğine kavgada galip gelip özgüveninin artması daha iyidir. Ayrıca biri size küfür etse ne yapacaksınız bilmek isterim?
Şahsen biri bana küfür etse ilk başta eyvallah der geçerim 2.de bıçaksız sopasız kavga ederim.

Testislerine tekme at, elleri ile orasını tutarken bir yumruk da suratına geçir.
Zaten gerisi gelir.

Hocam belli bir silah (tabanca falan değil biber gazı olur) taşıyarak, olayları bilen birini çağırarak (yapma) ya da savunma sanatları ile ilgilenerek (10 yılda öğrenirsin kendimden biliyorum)

Bu hareket kişi bayıldıktan sonra 5-10 saniye daha devam ettirilir ise kişi ölür, orada olan damarlar sıradan damarlar değil.

Her zaman karın boşluğuna vurmak ve o tehlikeli bölgeye vurmak savaşı kazandırır savaşta her şey mübahdır.

Ya illa ki saldıracağım diyorsan ben bunu lisede yapmıştım boğazını var gücünle it. Mide bulantısı yaratır ve nefes darlığı varsa nefes darlığı yaratır. O sırada geçir yumrukları serserinin oğluna.
14 yaşında birine gerçekten birini öldürebileceği şeyler mi tavsiye ediyorsunuz?

14 yaşında birine gerçekten birini öldürebileceği şeyler mi tavsiye ediyorsunuz?
Onu rahatsız eden kişi arkadaşın anlattığına göre tatlı dilden anlamıyormuş.
Müdüre ya da rehber öğretmenine söylemekden sonra da yapıyorsa artık tatlı dil yetmez.

Bi kaç yumrukdan sonra zaten ayırırlar çocukta bir daha arkadaşımıza bulaşmaz.

Onu rahatsız eden kişi arkadaşın anlattığına göre tatlı dilden anlamıyormuş.
Ne yapsın lütfen bana vurma diye yalvarsın mı?
Bi kaç yumrukdan sonra zaten ayırırlar çocukta bir daha arkadaşımıza bulaşmaz.

Hocam dediğimiz dayak yemek yerine dayak atmak daha mantıklı adama zarar vermeyeceğim diye kendim dayak yemem ben.

Evet abilerim ablalarım... Başlıkta gördüğünüz gibi kendimden uzun ve güçlü birisine nasıl karşı koyarım sorusunu size sormak istiyorum. Bir çocuk beni hem söz hem de kaba kuvvet kullanarak rahatsız ediyor. Güçsüz değilim. Ama kuvvetlide değil. Bu çocuk rahatsız etmeye başladı artık. Git başımdan diyorum benimle dalga geçiyor. Mesela sen bana 10 kere ben 1 kere vurayım diyor. Bana lütfen onu takma boş ver sen ne olacak gibi sanki tavsiyeler vermeyin. Bugün çıkışta anneme küfür edince artık yeter dedim. Yarın kavga çıkabilir maalesef. Ama hangi taraf galip gelir bilemem. Bana tavsiyeler verebilir misiniz lütfen :/ ne yapmalıyım? Biliyorum bu metin biraz uzun oldu ama kusura bakmayın :) . Çocuk benden 5,6 CM uzun. Ben ondan daha güçlüyüm demiyorum ama... Daha önce sadece 2 kez kavgaya girdim. Biraz taktik verebilir misiniz? Hepinize teşekkürler :)
Eğer onun sana saldıracağından eminsen ilk olarak kesinlikle savunma yap. Savunman başarılı geçerse az çok afallayacaktır. Zamanlamadan yararlanıp bir tane kafa vuruşu yap. Şu an hafif sarsıntı geçirdi bile. Bir tane daha hafif karna doğru diz yada yumruk atabilirsin. Ama dediğim gibi fazla hızlı geçirme. Oradan zaten ilerler diye umuyorum.

İlk sen saldıracaksan (onun saldıracağından emin değilsen) ilk hamleni güzel yapmalısın. Eğer rakip savunmayı başarırsa sen afallarsın ve biraz sorun olabilir. Eğer toparlanamazsan ise seni yere serer. Hamleni şaşırtmalı da atabilirsin. Kafaya atıyormuş gibi yapıp son anda karna hafiften yollayabilirsin. Karna yolladıktan sonra biraz daha hızlı uyanacak vurduğunuz şahıs. İkinci vuruşu yaparken de dikkat edin. Hızı normal seviyede bir tane de yumruk atın karna yumruk attıktan sonra. Zaten iş böyle gelişirse siz o anda adrenalin ve sinirle devam ettirirsiniz inanın bana.

Kavga çözüm değil ama bende maalesef agresif biriyim sayın hocam. Sizi az çok anlıyorum. O sizi şimdiye kadar kendinden küçük görmüş gibi hissediyorsunuz. Haklısınız da. Bence bir ona gösterin gününü. Bende aşağılanmaya gelemem. Doğru mu? Değil. Ancak herkesin yapısı farklı.

Eğer onun sana saldıracağından eminsen ilk olarak kesinlikle savunma yap. Savunman başarılı geçerse az çok afallayacaktır. Zamanlamadan yararlanıp bir tane kafa vuruşu yap. Şu an hafif sarsıntı geçirdi bile. Bir tane daha hafif karna doğru diz ya da yumruk atabilirsin. Ama dediğim gibi fazla hızlı geçirme. Oradan zaten ilerler diye umuyorum.

İlk sen saldıracaksan (onun saldıracağından emin değilsen) ilk hamleni güzel yapmalısın. Eğer rakip savunmayı başarırsa sen afallarsın ve biraz sorun olabilir. Eğer toparlanamazsan ise seni yere serer. Hamleni şaşırtmalı da atabilirsin. Kafaya atıyormuş gibi yapıp son anda karna hafiften yollayabilirsin. Karna yolladıktan sonra biraz daha hızlı uyanacak vurduğunuz şahıs. İkinci vuruşu yaparken de dikkat edin. Hızı normal seviyede bir tane de yumruk atın karna yumruk attıktan sonra. Zaten iş böyle gelişirse siz o anda adrenalin ve sinirle devam ettirirsiniz inanın bana.

Kavga çözüm değil ama bende maalesef agresif biriyim sayın hocam. Sizi az çok anlıyorum. O sizi şimdiye kadar kendinden küçük görmüş gibi hissediyorsunuz. Haklısınız da. Bence bir ona gösterin gününü. Bende aşağılanmaya gelemem. Doğru mu? Değil. Ancak herkesin yapısı farklı.

Şundan mı ilham aldınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şundan mı ilham aldınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok hocam. Bizzat kendi düşüncelerim. Hiç bilmiyordum o videoyu.

Geri
Yukarı